Profil...

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sniper_RAT
Příspěvky: 135
Registrován: 06. 05. 2003, 00:07

Profil...

#1

Příspěvek od Sniper_RAT »

Nazdar shodame,nevim jestli te na to uz nekdo upozornil,ale radsi vicekrat nez vubec.Kdyz chci jit na stranku se svym profilem,tak mi to napise tohle...:

Nelze otevřít adresář (/home/shodam.net/www/astroforum/YaBBImages/avatars)!
Prosím, informuj administrátora tohoto fóra, aby opravil toto fórum $facesdir nastavení.

Takze te informuju.... a jeste jedna otazecka,co se vlastne stalo,ze nejde cestina a jsou tu nejake problemy?
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Profil...

#2

Příspěvek od shodam »

Samozrejme uz me o tom lidi informovali... vsechno je to zpusobene tim, ze forum momentalne jede provizorne ze serveru, kam nemam pristup a kde zaroven nefunguje ani ta cestina. Takze v tehle chvili s temi chybami nemuzu absolutne nic udelat  :-/

Mam ale dobrou zpravu! Na tom spravnem serveru uz mam nainstalovanou novou verzi fora s fungujici cestinou a dokonce i trochu "vylepsenym" vzhledem ;).  V nejblizsich dnech/hodinach? tak odsud presunu vsechny prispevky a pozadam spravce serveru o prepnuti na novou adresu. Pak bude doufam konecne zase vsechno fungovat!

Diky za trpelivost !

Shodam :hi:
L.u.k.y

Profil...

#3

Příspěvek od L.u.k.y »

Ahoj.
Profil asi nefunguje, tak jak by měl. Když jsem tam změnil nějaké údaje a dal uložit, tak mi to napsalo "Toto uživatelské jméno již používá jiný člen". Já se ale nechci znovu zaregistrovat, jen změnit údaje na své vizitce.

Jak to mám udělat? :-/
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17669
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Profil...

#4

Příspěvek od MMys »

Potvrzuji Lukyho, mě se to chová stejně. :(
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
Myzer
Příspěvky: 1231
Registrován: 28. 05. 2003, 18:31

Profil...

#5

Příspěvek od Myzer »

Tak teda, keď by som si tam chcel dopísať aspoň dátum narodenia a bydlisko, poprípade zmeniť heslo ako to mám spraviť? ???
http://www.astronom.cz/astropo/ - Visual deep-sky observing&&Kontakt na Skype: myzer16
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Profil...

#6

Příspěvek od shodam »

Lidičkové dejte mi chvilku a já se na to určitě podívám. Jenom bych prosil o trochu trpělivosti. Mám teď docela dost věcí na práci... Dík.

shodam
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Profil...

#7

Příspěvek od shodam »

Teď by to už snad mělo fungovat, ale radši to hned někdo vyzkoušejte (několikrát se mi stalo, že všechno běželo v pořádku jenom mně) a dejte vědět.
Uživatelský avatar
Myzer
Příspěvky: 1231
Registrován: 28. 05. 2003, 18:31

Profil...

#8

Příspěvek od Myzer »

:D Tak super, už mi to ide, len dúfam že ten obrázok čo som si vybral ešte nikto nemá, ak zistím že áno tak si ho potom zmením.
http://www.astronom.cz/astropo/ - Visual deep-sky observing&&Kontakt na Skype: myzer16
Uživatelský avatar
Myzer
Příspěvky: 1231
Registrován: 28. 05. 2003, 18:31

Profil...

#9

Příspěvek od Myzer »

31.8. som pisal jeden prispevok /ktory sa aj tak nezobrazil/, po ktoreho odoslani ma vyhodilo z fora. Pri naslednom vstupe na forum cez moj profil "Myzer" sa nemozem prihlasit aj ked zadavam spravne heslo. Ak si ho dam poslat mailom, nic nepride.

Takisto pri kazdom mojom prispevku, ktory som napisal sa nezobrazuje moje meno, pocet prispevkov, atd. Priklad: pozri hned vyssie.

Problem stale pretrvava. :(
http://www.astronom.cz/astropo/ - Visual deep-sky observing&&Kontakt na Skype: myzer16
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 210
Registrován: 16. 11. 2006, 19:41

Profil...

#10

Příspěvek od vasek »

Využiji tohoto tématu...

Dneska jsem si při změně loga všiml, že mám vyplněnou kolonku URL stránky. Což by nebylo nic zvláštního pokud:
1) bych ji tam někdy zadal a to jsem neudělal,
2) by se nejednalo o mě naprosto neznámou adresu, jakési freeloadmp3.com :-/

Jak se tam mohla dostat(hack, virus)? Ani netuším jak dlouho tam byla ???

Pokud na ni někdo narazil, tak se omlouvám, protože takové odkazy na astrofórum určitě nepatří. Profil jsem samozřejmě hned opravil.
Uživatelský avatar
Hadra
Příspěvky: 211
Registrován: 23. 05. 2004, 02:23

Profil...

#11

Příspěvek od Hadra »

:D, no Vasku, díval jsem se na "Tvé" stránky a usmíval jsem se. Přišlo mi to teda "free", říkal jsem si, že máš nadhled ;D, ale, toš uš je to jasné...,že to není jasné.
R110/660, CG5 GT, Triedr WO 8x42
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Profil...

#12

Příspěvek od shodam »

vasek napsal: Využiji tohoto tématu...

Dneska jsem si při změně loga všiml, že mám vyplněnou kolonku URL stránky. Což by nebylo nic zvláštního pokud:
1) bych ji tam někdy zadal a to jsem neudělal,
2) by se nejednalo o mě naprosto neznámou adresu, jakési freeloadmp3.com :-/

Jak se tam mohla dostat(hack, virus)? Ani netuším jak dlouho tam byla ???

Pokud na ni někdo narazil, tak se omlouvám, protože takové odkazy na astrofórum určitě nepatří. Profil jsem samozřejmě hned opravil.
??? tak tomuhle opravdu nerozumím... já o žádném hacknutí astrofóra nevím a i kdyby k němu snad došlo, tak proč by někdo měnil jediný profil tímhle způsobem ? ...asi budu muset zvýšit frekvenci zálohování ;)
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 210
Registrován: 16. 11. 2006, 19:41

Profil...

#13

Příspěvek od vasek »

shodam napsal:

??? tak tomuhle opravdu nerozumím... já o žádném hacknutí astrofóra nevím a i kdyby k němu snad došlo, tak proč by někdo měnil jediný profil tímhle způsobem ? ...asi budu muset zvýšit frekvenci zálohování ;)
Spíš to byl asi nějaký virus u mě, ale nechápu proč by se nabourával do profilu na astrofóru???
Odpovědět