Fotky Měsíce
- Andrej
- Příspěvky: 615
- Registrován: 19. 01. 2010, 20:52
- Bydliště: Martin, SK
- Věk: 40
- Kontaktovat uživatele:
Re: Fotky Měsíce
Včerajšia prvá štvrť, seeing bol už celkom mizerný o tom čase, ale celkom pozerateľný výsledok
Re: Fotky Měsíce
Dnešní snímek měsíce seestarem.
Modifikované Coronado PST, 102/660mm a 150/1200mm, ASI183Mm, ZWO SEESTAR S50, http://astrofotky.cz/~proky, http://www.astrofoto-prokop.cz
Re: Fotky Měsíce
Dnes jsem zkusil měsíc nasnímat 150kou s integrovaným ERF filtrem. Výsledek má 24Mpx
https://pavelprokop.eu/wp-content/uploa ... 8-1939.jpg

https://pavelprokop.eu/wp-content/uploa ... 8-1939.jpg

Modifikované Coronado PST, 102/660mm a 150/1200mm, ASI183Mm, ZWO SEESTAR S50, http://astrofotky.cz/~proky, http://www.astrofoto-prokop.cz
- SIRIUS_758
- Příspěvky: 2821
- Registrován: 26. 02. 2008, 23:09
Re: Fotky Měsíce
Dnešní konjunkce Měsíce s Venuší.
Počasí nepřálo, takže honička mezi mraky...
Výřez ve 100% rozlišení :
Snímky bez úprav
Počasí nepřálo, takže honička mezi mraky...
Výřez ve 100% rozlišení :
Snímky bez úprav
Re: Fotky Měsíce
Počítam, že to je nejaký mód na dokreslovanie Mesiaca cez AI ako u iných výrobcov, ako vyzerá skutočný RAW cez ten teleobjektív?
Alebo to je cez ten fotografický kit s výmenným objektívom čiže už to nie je ani mobil ale skôr taký "kompakt"?
Alebo to je cez ten fotografický kit s výmenným objektívom čiže už to nie je ani mobil ale skôr taký "kompakt"?
Planéty: SW 300/1500 Dobson (clona na 290 mm), eq plošina (ovládaná cez AstroEQ), Celestron 3x barlow, ZWO ADC, ASI585MC
DSO: HEQ5 PRO, ZWO ASI2600MC/ Canon 6D, ASIAIR plus, Askar SQA85
DSO: HEQ5 PRO, ZWO ASI2600MC/ Canon 6D, ASIAIR plus, Askar SQA85
- MaG
- Příspěvky: 11944
- Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
- Bydliště: Jablonec nad Nisou
- Kontaktovat uživatele:
Re: Fotky Měsíce
Je to nativní teleobjektiv s přídavnou optikou: https://posec.astro.cz/index.php/clanky ... tra-2-cast
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod
Re: Fotky Měsíce
l
Bresser N150/750 ,Ref.102/600,SW MAK 127/1500,Touptek PAPO GS-250,iEXOS-100 PMC-goto Wifi ,SW AZGTi , Omegon veLOX 178C Color, SV Bony 305,Seestar S30
- Howking
- Příspěvky: 1614
- Registrován: 31. 08. 2015, 12:02
- Bydliště: Ostrava
- Věk: 55
- Kontaktovat uživatele:
Re: Fotky Měsíce
Jen z okna mobilem
(úplně náhodně jsem vykoukl a zrovna v jediné mezeře, kde mohl být)
- Přílohy
-
- venmoon_.jpg (2.84 MiB) Zobrazeno 221 x