Obecně k moderátorům

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hamr
Příspěvky: 3425
Registrován: 27. 12. 2006, 01:50
Bydliště: Tábor (Dražičky)
Věk: 64

Obecně k moderátorům

#406

Příspěvek od hamr »

"POŘADEK MUSÍ BYŤ" - ACH TA PODZIMNÍ INVERZE!! TA TU VŽDY NADĚLÁ PASEKU!! :'(.
EQ 6R na pilíři + SCT 8" na hvězdárně, ASI 224 barevná, achromát Bresser 127/1200
Uživatelský avatar
kolec
Příspěvky: 550
Registrován: 15. 03. 2007, 20:01

Obecně k moderátorům

#407

Příspěvek od kolec »

A co se toho posílání do prdele týče, tak za tim si stojím a je mi líto, že jsem to neudělal už dřív. V okamžiku, kdy karneadas začal vytahovat špínu na Karlovu rodinu, ztratil u mě nárok na cokoliv, nemluvě o slušném jednání. Jenže já blb jsem optimista, a tak jsem věřil tomu, že to udělal jenom jednou. Viditelně jsem se mýlil.

Upřímně řečeno mě mnohem odpudivější přijde, že se tady proti těm jeho špinavostem veřejně nepostavil nikdo další.

Ja som u teba protestoval proti jeho spravaniu, ale si sa na to vykaslal.
Zrazu si nasiel sudnost. Ale i tak klobuk dolu.

kolec
Pavol Kollárik - kolec
http://astrofotky.cz/~kolec
Uživatelský avatar
kolec
Příspěvky: 550
Registrován: 15. 03. 2007, 20:01

Obecně k moderátorům

#408

Příspěvek od kolec »

Sorry, prva cast je citacia

Kolec
Pavol Kollárik - kolec
http://astrofotky.cz/~kolec
Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 2903
Registrován: 23. 11. 2006, 23:09
Věk: 69

Obecně k moderátorům

#409

Příspěvek od Homer »

Kolec : nic není jen černobílé - debatu, která vedla k věřejnému odsouzení karneadese jsem propásl, nicméně sděluji, že jsem s ním bez jakýchkoliv problémů uzavřel obchod k naší obapolné spokojenosti, za dodržení všech našich ujednání, mezilidské slušnosti a korektnosti, což zde není vždy pravidlem. Osobně jsem se s tím už naučil žít :-).
Uživatelský avatar
kolec
Příspěvky: 550
Registrován: 15. 03. 2007, 20:01

Obecně k moderátorům

#410

Příspěvek od kolec »

Homer: Ta posledna tvoja veta je asi nase prekliatie.
Pavol Kollárik - kolec
http://astrofotky.cz/~kolec
Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7217
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 57

Obecně k moderátorům

#411

Příspěvek od Artaban »

Karell: Chtěl jsem Ti poslat SZ, ale asi mě máš na seznamu ignorovaných. Pak bych ovšem netušil proč?
Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5580
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#412

Příspěvek od Karell »

Nemám! Už jsem to tady psal opakovaně, mám problém, a už taky vím, že nejsem sám, že se některým uživatelům jevím jako že je mám v ignorovaných a nejde jim poslat mně SZ. Už jsem taky opakovaně prosil Shodama o nápravu.
Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7217
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 57

Obecně k moderátorům

#413

Příspěvek od Artaban »

Karell: OK dík za vysvětlení. Prostě jsem jen vymáznul můj poslední počin ve vlákně Jupiter, páč trochu ochmelen píšu kokotiny.
Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5580
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#414

Příspěvek od Karell »

Rozumím, to je v pořádku. Občas máme každý své dny :)
Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 2903
Registrován: 23. 11. 2006, 23:09
Věk: 69

Obecně k moderátorům

#415

Příspěvek od Homer »

Kolec : Ta posledna tvoja veta je asi nase prekliatie. Nie - to je naše šťastie,  ba povedal bysom že evolučná adaptácia ochraňujúca naše zdravie psychické aj telesné :-).
Uživatelský avatar
stana
Příspěvky: 3273
Registrován: 09. 04. 2008, 23:32

Obecně k moderátorům

#416

Příspěvek od stana »

Kolec :
Nie - to je naše šťastie,  ba povedal bysom že evolučná adaptácia ochraňujúca naše zdravie psychické aj telesné :-).Ja by som povedal, že vela lúbim Slovákou, ale to nějakej že evolučnej adaptácie? Po tom ma nič.. Ale ak, tak aj motyka vystrelí..
;D
P.S. Chlastejme kdo může, kdo nemůže tem nechlastá.. ale stejně se sejdeme na hřbitově..
Toš to asi je z mé strany vše k moderátorům.
P.S. Pánové, vedete si dobře a hlavně buďte "nad vjecí.."
:)
Dobson 300/1500, Ethos 8 mm,  Až bude peníz tak beru Ethos 13 mm, Plossl 25 mm,  fólie Astrosolar, SW-čočkový dalekohled SK 80/400,  triedr 12x50 /japonec/ a staré divadelní kukátko parametrů neznámých ...
Uživatelský avatar
vla
Příspěvky: 5423
Registrován: 22. 09. 2002, 02:11
Bydliště: Praha 6

Obecně k moderátorům

#417

Příspěvek od vla »

To snad nemyslíš vážně, kolegu statise právě nemusím, ale otázky byly přímo ke konkrétně prodávané věci. Nikoho nenapadal atd. Chtěl jen znát podrobnosti o nabízené optice. Netučil jsem, že v bazaru smějí být jen odpovědi "poslal jsem SZ, taky jsem poslal SZ, odpověděl jsem na SZ a konkrétní dotazy k nabízenému produktu jsou trestné." Mě osobně zajímá jestli zrcadlo bylo provrtáno až dodatečně po konfiguraci plochy a pokovení, tak mi dej BAN ať příště nejsem tak drzý. :(
tel 608 920 902 Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5580
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#418

Příspěvek od Karell »

Vláďo, jestli jsi četl příspěvek statise pozorně tak víš, že se zdaleka neýkal výlučně prodáváných předmětů. Byla tam především otevírána   problematika trojzrcadlové soustavy. A nemíním někomu, kdo tady je více než rok a diskutuje tak, jak diskutuje, vysvětlovat, že poodobné otázky do bazaru nepatří. Ke štěstí mně úplně stačí to neustálé přesouvání příspěvků a vláken úplných začátečníků.  :)
Edit: ta tvoje poslední poznámka je úplně zbytečná, sám víš, že já nemám oprávnění komukoliv tady dávat BAN.


Edit2:příspěvek č.416 sem byl přesunut z bazaru spolu s mojí reakcí na něj. Vláďa kritizoval moje rozhodnutí odstranit z vlákna příspěvek jiného uživatele.
Uživatelský avatar
statis
Příspěvky: 120
Registrován: 04. 11. 2011, 08:15

Obecně k moderátorům

#419

Příspěvek od statis »

Já tady protestuji proti šikaně, která je už nějakou dobu uplatňována proti mé osobě. A teď naposledy už to opravdu přestává všechno. Dokonce i když se mě zastane uživatel (který ale zároveň dodává, že "mě nemusí" (nevím, proč)), tak i jeho příspěvek je smazán. Takto se chovající moderátor vůbec nic nemoderuje, pouze šikanuje uživatele - a nepřímo je tak navádí k tomu, aby diskutovali někde jinde, kde nebudou obtěžování "moderátorem".

Když někdo prodává rozestavěný dalekohled, měl by k tomu doplnit informaci o tom, jak ten dalekohled má vypadat, až bude dostavěný. Hlavně, když je dalekohled v této fázi tvořen třemi oddělenými kusy. Není (nebo nemusí být) jasné, jak je pospojovat dohromady, aby vzniklo to, co projektant zamýšlel, a fungovalo to tak, jak má/mělo. K tomu byl mířen ten dotaz, a kdo si ho přečetl (a ovládá český jazyk aspoň na střední úrovni), ten to pochopil.

Doufám, že aspoň soukromé zprávy moderátor mazat nemůže.

Statis
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5580
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#420

Příspěvek od Karell »

Statisi nelži. Příspěvek Vládi jsem přesunul sem, není smazaný. A nerozumím ani tomu o jaké šikaně to píšeš. Pravidla platí pro všechny. Přečti si je pozorně, pro tebe je určený především bod č.1.
Odpovědět