Jelikož člověk, u kterého si obvykle nechávám frézovat různé díly, je totálně zaneprázdněný (čekám už 14 dní :'( ) hledám někoho v HK či okolí, kdo má frézku a byl by ochoten (nejlépe na počkání za mé přítomnosti) z laserem vypáleného tvaru z duralu tl. 8mm odfrézovat v naznačené šířce asi 20mm polovinu tloušťky, viz zeleně vyznačené oblasti na následujícím obrázku:
Díly jsou celkem čtyři, odměna je jistá
P.S. CNC frézka či centrum by bylo ještě lepší, pak bych měl ještě jednu prosbu navíc, ale není podmínkou, stačí i normální stroj.