Nalezeny 4 výsledky hledání

od Dominika.D
24. 09. 2007, 04:17
Fórum: Sluneční soustava
Téma: Kresby Měsíce
Odpovědi: 60
Zobrazení: 9168

Kresby Měsíce

Ahoj
u tečkování je potřeba asi mít asi velkou trpělivost, kterou já zrovna neoplývám, proto se zatím neodvažuju tečkovací metodu zkoušet.
mých několik kreseb najdete na http://www.ecards.cz/priv-album-astro-43447
jinak Harolda Hilla nesmírně obdivuji... :D
od Dominika.D
23. 09. 2007, 19:07
Fórum: Snímky
Téma: Fotky Měsíce
Odpovědi: 3038
Zobrazení: 562922

Fotky Měsíce

Ahoj, možnost fotit Měsíc ve větším dalekohledu jsem měla jen jednou a navíc kompaktem a tady je výsledek
http://www.ecards.cz/priv-fotka-mesic-242532 :-)
od Dominika.D
23. 09. 2007, 18:57
Fórum: Sluneční soustava
Téma: Měsíc
Odpovědi: 1306
Zobrazení: 323455

Měsíc

dneska se mě zdálo, že pozoruju dalekohledem Měsíc, a zrovna když se nedívám do dalekohledu tak vidím jak přes Měsíc letí letadlo a já si říkám "sakra zrovna sem se nedívala" ;D ;D
od Dominika.D
23. 09. 2007, 02:26
Fórum: Sluneční soustava
Téma: Jupiter 2007
Odpovědi: 124
Zobrazení: 29084

Jupiter 2007

Ahoj Jupiter mi navečer svítí přímo do postele, ale v tu dobu ještě nespím:-) věttšinou jsem se na něj dívala kolem deváté desáte, když byl nízko nad obzorem. Detaily nebyly vidět, akorát měsíce. Včera jsem se zkusila podívat když byl asi 20 stupňů nad obzorem a uviděla jsem tři pásy, ten nejseverně...