biker.fm

Komentáře a hodnocení k uskutečněným obchodům. POZOR!!! - Přispívat mohou pouze prodávající a kupující !!
Uživatelský avatar
hades
Příspěvky: 3405
Registrován: 01. 11. 2017, 10:02
Věk: 41

Re: biker.fm

#31

Příspěvek od hades »

Odmazal jsem zprávy, které porušovaly pravidla (viz můj předcházející komentář). Máte zajisté právo se vyjadřovat i negativně, ale chtěl bych diskutující požádat, aby tak učinili až po té, co svůj spor dovedou do nějakého finálního stadia, případně do stádia, kdy už nelze spor vyřešit a nelze pokračovat dál. Přestřelky typu "já mluvím pravdu, on lže" sem opravdu nepatří. Astroforum vám v řešení těchto sporů nijak nemůže pomoci.
Děkuji za respektování, téma opět odemykám.
William Optics FluoroStar 110, AFR-IV, ASI533MM Pro, EQ-6 R, Berlebach Planet, SVBony SV305M Pro, Intel NUC, DeepSkyDad AF3 a pár dalších kravin vlastní výroby
Astrofotky
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17643
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: biker.fm

#32

Příspěvek od MMys »

S aktéry jsem se spojil, a jelikož i já dostávám z obou stran protichůdné informace, arbitra dělat rozhodně nebudu.

Každopádně příspěvky jsou porušením pravidla 7:

CHOVÁNÍ VŮČI OSTATNÍM UŽIVATELŮM - Respektujte prosím elementární pravidla slušného chování. Diskutující přirozeně spolu mohou nesouhlasit, je to koření každé diskuse. Vzájemné napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nejsou vítány subjektivní soudy nad jednou konkrétní osobou nebo skupinou osob. Vyvarujte se prosím i slovních narážek na druhé, přímých i nepřímých (toto platí i vůči nečlenům fóra!).
Neprovokujte a ani zbytečně neodpovídejte na provokující příspěvky. V případě jejich výskytu použijte nejlépe funkci "Upozornit moderátora".
Nepřenášejte na fórum své soukromé spory. Ostatní uživatele obtěžují a obvykle je zde nelze vyřešit. Použijte vždy email nebo soukromé zprávy. #

Takže promazáno, odemčeno.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
johny723
Příspěvky: 99
Registrován: 07. 03. 2022, 23:57

Re: biker.fm

#33

Příspěvek od johny723 »

Standa mi minuly rok predal APM APO 152mm a teraz som od neho kupil 3d tlaciaren MK3 Prusa. Zatial som spokojny a kludne si od neho kupim nieco znovu
Kikidixi
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 03. 2021, 17:09
Bydliště: Ostrava
Věk: 45

Re: biker.fm

#34

Příspěvek od Kikidixi »

Nedávno jsem od Standy kupoval nízkoprofilový výtah Feather touch.Jelikož máme stejný dalekohled vše mi vysvětlil ,ukázal.Dostal jsem i spoustu užitečných rad. A navrch bych zdůraznil ,že Standa byl ochotný za mnou dojet až domů!!! Věnoval mi svůj čas i nad rámec obchodu ,coz bylo pro mě jako mírně pokročilejšího fajn.Takže shrnuto podtrženo za sebe mohu jedině doporučit a poděkovat za obchod a ochotu která se v dnešní době moc nevidí. Tak díky a zdravím do FM.Pepa
N150f5 eq5...kk ES2"...okulary ES 82/68°...Lumicon UHC,OIII ...
Uživatelský avatar
alda
Příspěvky: 927
Registrován: 03. 05. 2004, 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: biker.fm

#35

Příspěvek od alda »

Od Standy jsem koupil TS PhotoLine 102/714. Velká spokojenost, dalekohled v naprostém pořádku, jednání jako vždy férové a "na pohodu". Navíc k jsem k dalekohledu obdržel bonus ve formě motorového ostření. Předáno i s dovozem, tak jsem si dali aspoň kafe na můj účet :-). Rád si kdykoliv pokecám.
Doporučuji !
Uživatelský avatar
Grga Pitič
Příspěvky: 132
Registrován: 23. 03. 2021, 23:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Věk: 39

Re: biker.fm

#36

Příspěvek od Grga Pitič »

Děkuji Standovi za obchod. Operativní domluva a velmi rychlé předání předmětu obchodu.
Foto: SW ED 80 Evostar + HEQ-5pro, ZWO ASI 533MC Pro, ZWO ASI 224MC, Asi Air Pro
Vizual: TS 152/900 RFT refraktor + AZ4, astrobino 20x80 na výlety
Odpovědět