Astronomické fórum
https://www.astro-forum.cz/
Canon 300 nebo 350D
https://www.astro-forum.cz/viewtopic.php?t=9211
Stránka
1
z
1
Canon 300 nebo 350D
Napsal:
15. 12. 2009, 12:25
od
Duk
Pro kolegu, v začátcích poptávám tuto DSRL.
Pouze zachovalé a funkční tělo.
Canon 300 nebo 350D
Napsal:
01. 01. 2010, 01:17
od
oliv
SZ