Kabel PC - CG5 ADV

Vše o montážích, stativech, pohonech dalekohledů, naváděcích systémech, apod.
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5633
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Kabel PC - CG5 ADV

#16

Příspěvek od Konihlav »

he, tak to gratuluji clovek se musi umet radovat z malickosti ;D taky tam mate tak hnusny pocasi? Tady je to uz "vo" nervy...
Uživatelský avatar
ivanmsk
Příspěvky: 1463
Registrován: 17. 10. 2005, 02:35

Kabel PC - CG5 ADV

#17

Příspěvek od ivanmsk »

Damillo napsal:
Pro Ivanmsk: RJ45 ještě bezpečně poznám ;D Tak starej, nebo naopak tak mladej opravdu nejsem ;D :)
Ja som sa tiez nepriznal, ze som nad tym kedysi chvilu maturoval, ale ja som mal kabel a rozmyslal som, preco je taky uzky... a doslo k najhorsiemu: pozrel som sa do dokumentacie ;D
Prajem hodne uspechov s montazou. Ma svoje muchy, ale ked si na nu clovek zvykne, tak je viac-menej bezproblemova.
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D,  Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
Uživatelský avatar
Damillo
Příspěvky: 183
Registrován: 16. 03. 2008, 18:55

Kabel PC - CG5 ADV

#18

Příspěvek od Damillo »

Konihlav: Já vím, že pro místní matadory to musí být asi dost otrava, když se tu někdo jako já ptá na - aspoň pro ně - takovýhle prkotiny. Ale já jsem fakt nadšenej, že mi to funguje
Teď jsem to vyzkoušel na WWT a funguje to naprosto perfektně ;D Jen je škoda, že tyhle nový softy mají docela "slušný" nároky na HW, takže moje hrobka Toshiba PII 266MHz má smolíka. Ale na stolním kompu to jede nádherně ;D

Počasí je na pytel... Kdo si koupil novýho mazlíka, že zas bude dva týdny hnusně? ::) ;D
C6 SCT, CG5-GOTO Adv, okuláry OMNI 32mm, 20mm, 15mm, 9mm a jeden setový E-Lux 25mm... a Lidlskop
Uživatelský avatar
Damillo
Příspěvky: 183
Registrován: 16. 03. 2008, 18:55

Kabel PC - CG5 ADV

#19

Příspěvek od Damillo »

ivanmsk: V pohodě. Mě to zase nějak nedocvaklo, že se to tam nevleze dokud jsem domů nepřinesl kabel. ;D
C6 SCT, CG5-GOTO Adv, okuláry OMNI 32mm, 20mm, 15mm, 9mm a jeden setový E-Lux 25mm... a Lidlskop
Uživatelský avatar
ivanmsk
Příspěvky: 1463
Registrován: 17. 10. 2005, 02:35

Kabel PC - CG5 ADV

#20

Příspěvek od ivanmsk »

Damillo napsal: Konihlav: Já vím, že pro místní matadory to musí být asi dost otrava, když se tu někdo jako já ptá na - aspoň pro ně - takovýhle prkotiny. ..Nemyslim, ze by to niekoho otravovalo, ludi tu skor otravuje "tlachani" o blbostiach od veci. A toto bolo naozaj konkretne a aj sa to tak riesilo. Inak ja bezim CG5 v spojeni so softom Guide8, pohodlne, spolahlivo.
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D,  Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
Uživatelský avatar
Damillo
Příspěvky: 183
Registrován: 16. 03. 2008, 18:55

Kabel PC - CG5 ADV

#21

Příspěvek od Damillo »

ivanmsk napsal:
Inak ja bezim CG5 v spojeni so softom Guide8, pohodlne, spolahlivo.
Tak to neznám, ale mrknu po něm a když tak vyzkouším ;)
C6 SCT, CG5-GOTO Adv, okuláry OMNI 32mm, 20mm, 15mm, 9mm a jeden setový E-Lux 25mm... a Lidlskop
Odpovědět