Stránka 1 z 2
DsD 2008
Napsal: 16. 08. 2008, 22:44
od dvader
Tak se nám zase blíží Dovolená s dalekohledem... Zajímá mne zda-li někdo z fóra také jede, abych se mohl případně hlásit.

DsD 2008
Napsal: 17. 08. 2008, 21:45
od jj
Jenom pro informaci, DsD 2008 je beznadejne obsazena.
DsD 2008
Napsal: 18. 08. 2008, 04:08
od dvader
jj napsal: Jenom pro informaci, DsD 2008 je beznadejne obsazena.
To samozřejmě vím, neboť i já jedu... Nepochopils jak jsem to myslel. Já to mínil tak, abych se tam mohl hlásit k někomu dalšímu z fóra na pokec a osobní seznámení...

DsD 2008
Napsal: 18. 08. 2008, 15:02
od KpS
Dám k dalekohledu samolepku s nickem. Jen aby nám počasí přálo aspoň tak jako loni.
DsD 2008
Napsal: 18. 08. 2008, 15:23
od dvader
No, uvidíme...
To s tou samolepkou není špatný nápad - zkusím si jí také vyrobit...
DsD 2008
Napsal: 18. 08. 2008, 16:16
od Habl
Zpravidla tak 1/4 až 1/3 účastníků bývá též v AF. Jinak to počasí by podle dlouhodobější předpovědi mohlo vyjít na půl.
Habl
DsD 2008
Napsal: 18. 08. 2008, 18:37
od 3J
Mně tam najdeš ;D
ale to už jsem říkal na MAČi
Ale s těma Nickama z astrofora to je dobrej nápad ::)
Teda mě asi pozná každý, ale kdo nemá u nicka fotku, tak vysačka s nickem nad levou prsní bradavkou by ho jednoznačně identifikovala ;D
Jinak jezdí
Mlicko, Mates, Achernar, MilAn, KpS, SKYMASTER, Janek, Habl, Petr Kulhánek, .........uf
tak mi pomocte já mám hlavu děravou
DsD 2008
Napsal: 19. 08. 2008, 05:39
od jj
Neni treba si lamat hlavu. Staci byt u dalekohledu pri tradicni nedelni prochazce...

DsD 2008
Napsal: 19. 08. 2008, 16:40
od 3J
Jasně, ale při osobním kontaktu lidé nepoužívají přezdívky z fóra :-/
To se mi stalo zrovna z Matesem,
znal jsem ho z Astro-fora pod Nickem Mates
pak jsme se seznámili na DSD, ale s jeho nickem jsem si ho vůbec nespojoval. Zjistil jsem to po návratu na fóru.
DsD 2008
Napsal: 21. 08. 2008, 20:27
od Mlicko
No jo, taky tam budem. Už mám skoro sbaleno a včera večer jsem seřídil Dobsona a slepil kytaru. Ještě vyčistit foťák a sešít tepláky a můžu vyrazit

DsD 2008
Napsal: 22. 08. 2008, 17:42
od stana
Jen jsem se chtěl zeptat, i když už je obsazeno, zda se lze přidat třeba jen na krátkou čumendu a pak zase odkvačit k domovu?
P.S. Jestli jo, tak kde a kdy to má být? Totiž s kolegou jsme se bavili a že bychom aspoň na chvilku se tam třeba objevili..

DsD 2008
Napsal: 22. 08. 2008, 18:00
od dvader
Nechci mluvit za organizátory ale krátká návštěva bude určitě vítána - možná by šlo přivézt si stan...
Doporučuji zkontaktovat organizátory, viz.
http://hvr.cz/akce/dovolena/#aktualni
Webová adresa ubytovacího zařízení je zde
http://www.dtexpres.cz/ sekce Rekreace
A na mapě je to tady
http://www.mapy.cz/#x=130102544@y=13540 ... _161519228
DsD 2008
Napsal: 22. 08. 2008, 18:04
od stana
Dík! Rozhodně prozkoumám ten odkaz.

/Abych pořád neteoretizoval ohledně okulárů, tak bych se rád kouknul třeba tím tvým Hyperionem 31 mm atp./ 8)
P.S. Fúúú. To je až u Plzně... ???
Tak to asi nevidím moc optimisticky a pro mě i kolegu trošku daleko z Hané.. :-/ :'(
DsD 2008
Napsal: 22. 08. 2008, 20:06
od deavi
Koukám, že je to kousíček od Čbánu kam jezdím fotit, pokud by to nevadilo nejspíš bych přijel taky na kukačku.
P.S. Nebude tam mít někdo sluneční dalekohled LUNT? Potřeboval bych ho trochu okouknout, popř. vyzkoušet fotografování

DsD 2008
Napsal: 22. 08. 2008, 20:31
od Achernar
jako vzdycky, jedu:-) Poznate mne urcite podle dalekohledu, predpokladam, ze 14cm mosazny refraktor tam bude jediny:-)