Vymena okularu u triedru
Napsal: 29. 02. 2008, 23:39
Ahoj, zkoušel někdy někdo vyměnit okulár na triedrech typu Skymaster 15x70, Lidl/Bresser 10x50 apod. (všechno je to v podstatě stejný design) a nahradit ho okulárem s menším ohniskem? Jde mi o to, jestli se to dá provést "nedestruktivně".