Astronomické fórum
https://www.astro-forum.cz/
Diaľková spúšť
https://www.astro-forum.cz/viewtopic.php?t=4571
Stránka
1
z
1
Diaľková spúšť
Napsal:
18. 07. 2007, 23:37
od
putzig
Nevie niekto náhodou,kde by som mohol zohnať diaľkovú spúšť na SLR Ricoh KR-10X?Dík