Najde se někdo, kdo by byl schopný opravit elektronické řízení EQ plošiny od Tamase Horvátha? Jedná se o poslední model dřevěné plošiny - viz foto (teď už vyrábí jen duralové - viz www.tms-astro.eu). Pokud by se nikdo ochotný nenašel, tak se pokusím domluvit přímo s ním a pošlu mu to na opravu do Maďarska a on to snad opraví sám. Jde o to, že ovládání přestalo dělat to, co má, ale funguje jen omezeně - jede třeba jen jedním směrem nezávisle na nastavení přepínačů - podrobnosti bych popsal přesněji tomu, kdo ochotný se najde.
Díky za předem za pomoc.
Oprava elektronického řízení EQ plošiny TMS
- Psion
- Příspěvky: 12986
- Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
- Bydliště: Praha
- Věk: 63
- Kontaktovat uživatele:
Re: Oprava elektronického řízení EQ plošiny TMS
Domluv se s ním, vymontuj to a pošli mu to do Maďarska, on to opraví. Co je v tom za problém?