Astronomické fórum
https://www.astro-forum.cz/
Toh@
https://www.astro-forum.cz/viewtopic.php?t=39102
Stránka
1
z
1
Toh@
Napsal:
16. 06. 2026, 21:47
od
zata
Rád bych poděkoval kolegovi Toh@ za prodej parádní kamery, která byla v opravdu perfektním stavu. Vše jako nové, rychlé jednání, předvedení, zkrátka solidní prodejce.
Petr