Stránka 1 z 1

HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 19. 10. 2025, 12:28
od LubošM
Zdravím,

Zkusím, jen čistě náhodou, pokud někdo vlastní a minimálně použivá a třeba by se chtěl zbavit...?
Děkuji za případnou odezvu.

LubošM

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 21. 10. 2025, 18:41
od LubošM
Vyřízeno.
Děkuji

LubošM

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 05. 11. 2025, 10:26
od LubošM
Vzhledem k tomu, že jsem koupil a požadovaný předmět neobdržel a zřejmě jistě už neobdržím, otevírám opětovně tuto poptávku.
Děkuji za pochopení.

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 14. 11. 2025, 12:41
od LubošM
Stále aktuální...

LubošM

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 05. 12. 2025, 21:52
od LubošM
Poptávka stále aktuální, upřednostním věř. 4.
Děkuji za případné nabídky

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 23. 01. 2026, 00:40
od postaba

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 23. 01. 2026, 09:19
od seestar
Má inzerát i dady : https://forum.astronomie.de/threads/sta ... st-2077057
Je to ale na osobní odběr. Prachy bych mu předem neposlal.

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 23. 01. 2026, 16:44
od LubošM
Děkuji za info, velmi zajímavé.
Nový člen, termín podání.....
Trochu mi to něco připomíná.

LubošM

Re: HyperStar for EdgeHD 1100 telescope

Napsal: 24. 01. 2026, 14:33
od postaba
Na kleinanzeigen treba posledne mesiace dat pozor na podvodne astro inzeraty.
Ja osobne som uz z Nemecka 3 kupoval. Prvy na blint, peniaze dopredu, ale typek mi poslal aj video ako to balil.
Dalsie uz bol osobny odber. Ale z Ciech je to do Berlina o dost blizsie ako z BA. :)