Astronomické fórum
Přejít na obsah
Hledat
Pokročilé hledání
Rychlé odkazy
Témata bez odpovědí
Aktivní témata
Hledat
Light mode
Dark mode
Smartfeed
FAQ
Pravidla
Přihlásit se
Registrovat
Domů
Obsah fóra
Astrobazar
Koupím
Hledat
Vixen 110L i v hoším stavu
Odpovědět
Verze pro tisk
Hledat
Pokročilé hledání
1 příspěvek • Stránka
1
z
1
TST
Příspěvky:
9
Registrován:
20. 03. 2017, 10:43
Vixen 110L i v hoším stavu
Citovat
#1
Příspěvek
od
TST
»
13. 06. 2023, 21:31
Kouoím Vixen 110L i v horším stavu do max. 3000,-
Nahoru
Odpovědět
Verze pro tisk
1 příspěvek • Stránka
1
z
1
Zpět na „Koupím“
Přejít na
Astronomie
↳ Všeobecná diskuze
↳ Fórum pro začátečníky
Pozorování
↳ Sluneční soustava
↳ Deep-sky
↳ Proměnné hvězdy
↳ Spektroskopie
↳ Astronomická setkání
↳ Pozorovací stanoviště
↳ Světelné znečištění
↳ Ostatní
Astrotechnika
↳ Dalekohledy
↳ Montáže a navigace
↳ Okuláry a další příslušenství
↳ Technika pro pozorování slunce
↳ Chytré dalekohledy
↳ ATM aneb udělej si sám
↳ Software, literatura, ...
↳ Ostatní
Astrofotografie
↳ Astrofotografie
↳ Astrofotografická technika
↳ Snímky
Kosmonautika
↳ Kosmonautika
Radioastronomie
↳ Teorie
↳ Praktická radioastronomie
Astrobazar
↳ Čtěte
↳ Prodám
↳ Koupím
↳ Komentáře
International forum
↳ Astronomical discussion (English, Deutsch, ...)
Ostatní
↳ Astronomické fórum
↳ České astronomické portály
↳ Mezinárodní rok astronomie 2009
↳ Přechod Venuše (projekt VT-2004)
⇧
⇩