Astronomické fórum
https://www.astro-forum.cz/
Pointační dalekohled s kruhy
https://www.astro-forum.cz/viewtopic.php?t=26805
Stránka
1
z
1
Pointační dalekohled s kruhy
Napsal:
15. 04. 2020, 19:14
od
Petr Kab.
Chtěl bych rozchodit pointaci. Tak komu se doma válí nějaký achromát s upínacími kruhy? Přidělávat to budu na lištu standardu Vixen/Celestron. Okulárový výtah 1,25.
Re: Pointační dalekohled s kruhy
Napsal:
16. 04. 2020, 21:54
od
Petr Kab.
Vyřešeno.