ACER

Povídání o astronomické literatuře, počítačových planetáriích, hvězdných mapách, atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Duk
Příspěvky: 2539
Registrován: 23. 01. 2005, 11:09

ACER

#1

Příspěvek od Duk »

Zdravím všechny,
měl bych prosbičku, i když to není až tak téma astronomické, ale používám notebook této zn, ke své práci, takže tady jistá spojitost je. A kde je lepší se zeptat, nežli zde na AF
Jelikož jsem si NB pořídil jako starší, postrádám soft. pro doplňkové klavesy, konkrétně vpravo hore nad zákl. klávesnicí
Pokud jste někdo vlastníkem NB Acer, určitě používáte soft. ACER LAUNCH MANAGER.
Zkoušel jsem ho vyhledávat na netu, ale nemám zatím štěstí. A tak prosím, prosím.
Děkuji předem a jsem s pozdravem D.
Uživatelský avatar
Frenk
Příspěvky: 259
Registrován: 29. 08. 2004, 18:26

ACER

#2

Příspěvek od Frenk »

Ahoj,mám taky notebok Acer,kupoval jsem ho nový,takže to cd k němu mám,ale ani jeden z programů na tom cd nepoužívám,pokud ti jde jen o ten LAUNCH MANAGER tak ti ho můžu poslat mailem.Má to 1.92MB

Duk napsal: Zdravím všechny,
měl bych prosbičku, i když to není až tak téma astronomické, ale používám notebook této zn, ke své práci, takže tady jistá spojitost je. A kde je lepší se zeptat, nežli zde na AF
Jelikož jsem si NB pořídil jako starší, postrádám soft. pro doplňkové klavesy, konkrétně vpravo hore nad zákl. klávesnicí
Pokud jste někdo vlastníkem NB Acer, určitě používáte soft. ACER LAUNCH MANAGER.
Zkoušel jsem ho vyhledávat na netu, ale nemám zatím štěstí. A tak prosím, prosím.
Děkuji předem a jsem s pozdravem D.
49°43'9"   N&&15°46'14" E
Skládací dobson 406f4.5
"Drbohlav"dobson 250f6
Uživatelský avatar
Rambo
Příspěvky: 149
Registrován: 27. 07. 2004, 23:48

ACER

#3

Příspěvek od Rambo »

Uživatelský avatar
Duk
Příspěvky: 2539
Registrován: 23. 01. 2005, 11:09

ACER

#4

Příspěvek od Duk »

To by jsi byl super, mě totiž, jak už jsem psal, ty klávesy bez toho nefungují.
Můj mail je na os. stránce (duk.duk@seznam.xz)
Dík moc!
Frenk napsal: Ahoj,mám taky notebok Acer,kupoval jsem ho nový,takže to cd k němu mám,ale ani jeden z programů na tom cd nepoužívám,pokud ti jde jen o ten LAUNCH MANAGER tak ti ho můžu poslat mailem.Má to 1.92MB

Uživatelský avatar
Frenk
Příspěvky: 259
Registrován: 29. 08. 2004, 18:26

ACER

#5

Příspěvek od Frenk »

Dobře posílám

Duk napsal: To by jsi byl super, mě totiž, jak už jsem psal, ty klávesy bez toho nefungují.
Můj mail je na os. stránce (duk.duk@seznam.xz)
Dík moc!
49°43'9"   N&&15°46'14" E
Skládací dobson 406f4.5
"Drbohlav"dobson 250f6
Uživatelský avatar
Duk
Příspěvky: 2539
Registrován: 23. 01. 2005, 11:09

ACER

#6

Příspěvek od Duk »

Odpovídal jsem na předchozí, než mi přišlo toto.
Dík moc, něco s tím provedu¨

Rambo napsal: Zkoušel jsi toto:
http://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html
Odpovědět