Prodám chlazený Nikon D40, koupený zde na fóru <- odkaz.
Jak jsem koupil tak prodám, chlazení chladí, akumulátory akumulují a tak. Dodělal jsem chlazení k ASI120 a s velkým překvapením zjistil, že pro moje účely to stačí. Takže pokud by měl někdo o tuhle D40 zájem, za 5k (dohoda možná) je Vaše!