Prosba o pomoc s fórem

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Uživatelský avatar
HonzaStr
Příspěvky: 130
Registrován: 31. 07. 2016, 20:08
Bydliště: Ondřejov ₊ Jindřichův Hradec
Věk: 47

Re: Prosba o pomoc s fórem

#16

Příspěvek od HonzaStr »

Nějaká souvislost s aktualizací na novou verzi :-D.
Zatím to teda jede na staré, ale při testování nové na oddělením klonu se omylem přenesly změny i na ostré fórum (kvůli cacheování, vůbec jsem nečekal, že si to kešuje i databázové připojení :roll:). No, změny jsem vrátil zpět, ale z nějakého důvodu došlo k tomu, že teď všichni mají default jazyk na angličtinu :oops:.
Zrovna pracuju na nápravě, tak do hodiny to budete mít zpět. ;)
Jo a mimochodem, velice brzo dojde k tomu upgrade na novou verzi fóra, což s sebou ponese i celou řadu změn a taky postupné ladění a (pokud vůbec možno) postupné obnovování zaběhnutých vymožeností, jako jsou pluginy pro čtečky atd atd. Ne všechny pluginy jsou kompatibilní s novou verzí fóra, bohužel...
Takže tady tuhle nechtěnou "změnu" můžeme považovat jako takovou tu první vlaštovku nastavajících velkých změn...
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 4469
Registrován: 06. 04. 2007, 15:36
Bydliště: Praha 9
Věk: 57

Re: Prosba o pomoc s fórem

#17

Příspěvek od dvader »

Honzo,
díky moc za všechnu tu práci, kterou pro AF děláš!! 8-)

Tu přechodnou dobu určitě zvládneme…
Tlustá Berta (Celestron CPC-1100 XLT), Lunt LS60TC, WO ZenithStar 73 III APO, Lacerta Herschel, binohlava MaxBright II, okuláry Vixen LVW 42, Baader Eduiascopic 35, Hyperion 31 a Click Zoom, TV Apollo 11 a Nagler Zoom 6-3, triedr Kowa XD 8x33 Genesis :D
Uživatelský avatar
Bill
Příspěvky: 4758
Registrován: 11. 01. 2007, 19:54
Bydliště: Uničov

Re: Prosba o pomoc s fórem

#18

Příspěvek od Bill »

HonzaStr píše:No, změny jsem vrátil zpět, ale z nějakého důvodu došlo k tomu, že teď všichni mají default jazyk na angličtinu :oops:.
To je zajímavé. Já jsem měl vždy anglický profil a teď mám najednou český - ale ničemu to asi nevadí...

Edit - Vadí, je to nějaké divné - ale šlo to přepnout zpátky. Takže není třeba nic dělat...
M:736 750 113
Uživatelský avatar
juh
Příspěvky: 2200
Registrován: 29. 09. 2011, 12:44

Re: Prosba o pomoc s fórem

#19

Příspěvek od juh »

Tiež som mal angličtinu, teraz mám zrazu češtinu.
Uživatelský avatar
nou
Příspěvky: 1740
Registrován: 10. 12. 2006, 05:10

Re: Prosba o pomoc s fórem

#20

Příspěvek od nou »

Nedopatrením sa to preplo vsetkym na anglictinu. Tak to honza zase vsetkym prepol na cestinu.
SW 150/750, TS UNC 200/800, SW EQ6-R, Canon 1100D, ASI120MM-S, ASI1600MM Pro, ASI485MC, SW Flex 300/1500 INDI/KStars build skript FITS/XISF prehliadač
Uživatelský avatar
HonzaStr
Příspěvky: 130
Registrován: 31. 07. 2016, 20:08
Bydliště: Ondřejov ₊ Jindřichův Hradec
Věk: 47

Re: Prosba o pomoc s fórem

#21

Příspěvek od HonzaStr »

Jo, to je pravda :mrgreen:. Všem jsem nastavil češtinu, v tuhle chvíli to bylo menší zlo :-). Elementární úvaha je taková, že je to české fórum (mezinárodní část tu sice existuje, ale je tam celkem mrtvo), takže s českými popiskami by si měl každý poradit :-).
V budoucnu můžu projít staré dumpy a nastavit to separátně tak, jak to bylo, ale IMHO je to prkotina a nechci tím momentálně ztrácet čas.
Uživatelský avatar
HonzaStr
Příspěvky: 130
Registrován: 31. 07. 2016, 20:08
Bydliště: Ondřejov ₊ Jindřichův Hradec
Věk: 47

Re: Prosba o pomoc s fórem

#22

Příspěvek od HonzaStr »

No tak jo, teď už je to opravdu zpátky - ti, kdo měli před týdnem nastavenou angličtinu, mají jí zpět.
Odpovědět