Hyperion 3,5 a 7 mm

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fieldy-cz
Příspěvky: 336
Registrován: 22. 04. 2012, 10:28

Hyperion 3,5 a 7 mm

#1

Příspěvek od Fieldy-cz »

Dobrý den,
Ke svému Newtonu 150/750 bych rád sehnal ty to okuláry. Pokud by někdo mohl nabídnout, pište prosím SZ. Díky.
Uživatelský avatar
Fieldy-cz
Příspěvky: 336
Registrován: 22. 04. 2012, 10:28

Hyperion 3,5 a 7 mm

#2

Příspěvek od Fieldy-cz »

Klidně i jiný výrobce obdobné kvality a podobných ohniskových délek
Uživatelský avatar
MiM
Příspěvky: 19
Registrován: 21. 08. 2006, 14:59
Bydliště: Hradec Králové
Věk: 64

Hyperion 3,5 a 7 mm

#3

Příspěvek od MiM »

Poslal jsem SZ.
Uživatelský avatar
Fieldy-cz
Příspěvky: 336
Registrován: 22. 04. 2012, 10:28

Hyperion 3,5 a 7 mm

#4

Příspěvek od Fieldy-cz »

Díky za nabídku, píšu odpověď od SZ. Stejně tak i ostatním nabízejícím.
Uživatelský avatar
Fieldy-cz
Příspěvky: 336
Registrován: 22. 04. 2012, 10:28

Hyperion 3,5 a 7 mm

#5

Příspěvek od Fieldy-cz »

Okulár 3,5 mm už prosím nenabízejte. Jeden už je nově v mojí sbírce.
Uživatelský avatar
Fieldy-cz
Příspěvky: 336
Registrován: 22. 04. 2012, 10:28

Hyperion 3,5 a 7 mm

#6

Příspěvek od Fieldy-cz »

Dnes mi dorazil i 8 mm Hyperion. Mojí chybou jsem sháněl 7 mm Hyperion, což samozřejmě nelze... Všem nabídkám a hlavně prodávajícím moc děkuji.
Odpovědět