Stránka 1 z 1
kojaro
Napsal: 16. 05. 2012, 20:25
od Honza Ebr (honza42)
Bleskové jednání, dalekohled v prvnotřídním stavu se spoustou dárečků, to byly hotový Vánoce

kojaro
Napsal: 17. 05. 2012, 00:10
od Cztwerec
Pan kojaro, když je příležitost, velké díky za rybí oko a pomoc s kabelem pro HC na EQ 6SS. Vždy super jednání.
Děkuji