Stránka 1 z 1
Sky-map
Napsal: 25. 03. 2012, 21:51
od mylan
Dobry vecer prajem. Mam taku jedno otazku co sa tyka sky-map. Na istych suradniciach som nasiel zvlastne predmety ktore neviem co mozu byt. Urcite sa tu najde nejaky profik ktory by to dokazal identifikovat. prikladam suradnice 16 19 35 -88 43 10 stranka je sky-map.org
Sky-map
Napsal: 25. 03. 2012, 22:15
od MMys
Nejšpíš nějaký defekt (vytržená či škrábnutá emulze) na fotografické desce modrého kanálu použité přehlídky oblohy.
Edit:
Zásah, tady máš sken té desky na daných souřadnicích:
http://stdatu.stsci.edu/cgi-bin/dss_sea ... v=NONE&v3=
Sky-map
Napsal: 25. 03. 2012, 22:26
od mylan
Cize aj toto bude najskor nieco podobne? 19 25 12 -89 46 03
Moc sa tym vyrazom nerozumiem. Lebo nie som ziadny profik a ani zdaleka zabehnuty v tomto obore. Ale vdaka za odpoved. Zistim ci co tie slova znamenajuu

)
Sky-map
Napsal: 25. 03. 2012, 22:29
od MMys
přesně tak, to je zase nějaké stočené vlákno, kousek prachu.
Jaký slova co znamenají ? To určitě hledáš nějaké konspirace a UFO, že
Nic takového na těch deskách nenajdeš. Exponovaly se tak dlouho, že cokoli, so se hýbalo, udělá buď čáru, nebo nebude vidět vůbec. Všechny takovéhle ostře ohraničené a tvarem atypické objekty jsou defekty na fotodeskách (škrábance, smetí...)
Sky-map
Napsal: 26. 03. 2012, 19:33
od mylan
No nehladal som priamo UFO ale mozno nieco podobne dostal som tie suradnice od jedneho cloveka vraj na nich nieco je. Tak som chcel zistit co to moze byt. Dakujem za odpovede vsetkym cize je to iba nejaky bordel vo vesmire v podstate..
Sky-map
Napsal: 26. 03. 2012, 20:12
od MilAN
Není to bordel ve vesmíru, ale na fotografických deskách exponovaných v pozemských dalekohledech a vyvolávaných v pozemských laboratořích. Je to vada přímo ve fotografické emulzi.
Největší chybou různých záhadologů je, že hledají ve všem záhadu. Realita je většinou daleko fádnější a nezajímavá.
Sky-map
Napsal: 05. 04. 2012, 20:50
od BiF
MilANe, toto ti ale žádný z těch "ufonistů" věřit nebude. To tvé vysvětlení toho, co je na té fotce, je jen snaha amíků z vládních struktur zamaskovat to, co na té fotce ve skutečnosti bylo. Na internetu bys jistě našel "tu pravou, neretušovanou", kde je krásně vidět mezihvězdné plavidlo se spoustou světýlek...
Zrovna minulý týden jsem v práci snad hodinu vysvětloval, jak je možné, že na snímcích z Měsíce z projektu Apollo nejsou vidět na pozadí astronautů hvězdy (+ další "nezvratné" důkazy toho, že američané na Měsíci nebyli). A stejně jsem jim to nevysvětlil, protože "oni" si pořád melou to svoje: "vždyť jsem to četl na internetu..."
Omlouvám se za OT.