Stránka 1 z 1

ostrenie

Napsal: 12. 11. 2011, 19:26
od janm
Uvodom, nechcem aby ste ma "ukamenovali" ze pouzivam katadioptriku , LX200 14" +el. mikroostrenie + canon Eos 7D + WIN7 zostava a pocas noci musim viac krat preostrovat, nie je problem zobrat bathin. masku zaostrit a pokracovat v expoziciach, ale ked som od dalekohladu dalej - rozumej pouzivam remote desktop na ovladanie fotaku + dalekohlad + pointacia, nie je mozne pouzit bathin. mask, existuje nejaky SW ktory by mi ovedal ze je to prave teraz zaostrene na 99poercent ?

ostrenie

Napsal: 12. 11. 2011, 19:37
od Hajs
ja třeba používám pro ostření (bud bahtinovo maskou, nebo FWHM)  APT http://www.ideiki.com/astro/

ostrenie

Napsal: 13. 11. 2011, 09:51
od Peter S. (cactae)

ostrenie

Napsal: 13. 11. 2011, 16:11
od janm
foxus max nepracuje pod win7 x64bit :-X