ostrenie
Napsal: 12. 11. 2011, 19:26
Uvodom, nechcem aby ste ma "ukamenovali" ze pouzivam katadioptriku , LX200 14" +el. mikroostrenie + canon Eos 7D + WIN7 zostava a pocas noci musim viac krat preostrovat, nie je problem zobrat bathin. masku zaostrit a pokracovat v expoziciach, ale ked som od dalekohladu dalej - rozumej pouzivam remote desktop na ovladanie fotaku + dalekohlad + pointacia, nie je mozne pouzit bathin. mask, existuje nejaky SW ktory by mi ovedal ze je to prave teraz zaostrene na 99poercent ?