OMLUVA PRO JASAM

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vla
Příspěvky: 5417
Registrován: 22. 09. 2002, 02:11
Bydliště: Praha 6

OMLUVA PRO JASAM

#1

Příspěvek od vla »

V bazaru jsem řekněme oprávněně byl vyzván k omluvě kolegovi Jasam za nařčení z případného podvodu. Rád bych se mu tedy tímto omluvil, neb jsem evidentně neměl pravdu. A proč to vše? Všichni si zde hrajeme na velké kamarády a když máme říci něco o sobě, i tak nepodstatného jako je místo bydliště uvedeme buď nic, nebo nějaký větší či menší nesmysl. U Jasama to bylo velmi křiklavé, proto jsem udělal to co jsem udělal. Pokud jsme kamarádi, tak se tak k sobě chovejme a pokud nejsme, tak si na ně nehrajme. >:( Za sebe mohu říci, že mám na foru všechny potřebné údaje a kontakty a nikdy je nikdo nezneužil. Ony ostatně zas tak tajné nejsou, stačí telefonní seznam, či pohledat na netu a tyto identifikační údaje v obou mediích určitě naleznete a taky mnohde jinde. Takže bych se přimlouval za některé povinně pravdivé údaje v profilu. Např. telefon a mail jsou velmi triviálně ověřitelné. A místo bydliště? Nebuďme paranoidní, pokud napíšu, že jsem z nějakého města či vesnice nic tajného snad neprozradím.
tel 608 920 902 Nemám rád tenhle stát.
Odpovědět