Stránka 1 z 1
Instalace Motoru na montaž: Rovníková EQ-MON-1
Napsal: 07. 04. 2011, 12:11
od Neptune
Dobry den dnes sem si koupil novej stroj : Messier N-130/1000 a dostal jsem k němu tento motorek: Bresser RA motor mono . Nebyl k tomu manuál takže tápu a netuším jak na instalaci. Prosím o pomoc, děkuji všem za připadnou radu.
Instalace Motoru na montaž: Rovníková EQ-MON-1
Napsal: 07. 04. 2011, 12:17
od biker.fm
Motorek se montuje na montaz, jakou mas ? Bez teto informace Ti tezko nekdo muze poradit.
Instalace Motoru na montaž: Rovníková EQ-MON-1
Napsal: 07. 04. 2011, 12:51
od Neptune
To je on: Rovníková EQ-MON-1
Instalace Motoru na montaž: Rovníková EQ-MON-1
Napsal: 07. 04. 2011, 14:10
od biker.fm
Instalace Motoru na montaž: Rovníková EQ-MON-1
Napsal: 08. 04. 2011, 12:11
od Neptune
Děkuji za pomoc, je to trochu jinej tip (Celestron, já mam Bresser) ale i tak díky.