Astronomické fórum
https://www.astro-forum.cz/
Hranol 90° 1,25
https://www.astro-forum.cz/viewtopic.php?t=11441
Stránka
1
z
1
Hranol 90° 1,25
Napsal:
19. 01. 2011, 15:11
od
Bart
Zdravím. Nemáte někdo na prodej? Měl bych to na malokuka. Ten 45° je dost nepohodlný v některých situacích. Dík za nabídky.
Hranol 90° 1,25
Napsal:
19. 01. 2011, 16:40
od
jc
posílám SZ
Hranol 90° 1,25
Napsal:
04. 02. 2011, 18:26
od
Bart
UKONČENO