Stránka 1 z 1

Hranol 90° 1,25

Napsal: 19. 01. 2011, 15:11
od Bart
Zdravím. Nemáte někdo na prodej? Měl bych to na malokuka. Ten 45° je dost nepohodlný v některých situacích. Dík za nabídky.

Hranol 90° 1,25

Napsal: 19. 01. 2011, 16:40
od jc
posílám SZ

Hranol 90° 1,25

Napsal: 04. 02. 2011, 18:26
od Bart
UKONČENO