Hvězdářský kalendář 2011
Napsal: 02. 01. 2011, 00:00
Zdravíčko.
Nenajde se někdo, kdo by mně podpořil v mojí marné snaze nepodpořit vyděračskou poštu? Jde o to, že Hvězdářský kalendář na rok 2011 stojí 72 Kč a poštovné 119,- a já jej zapoměl objednat a když vidím to poštovné, tak mně i přešla chuť.
Nenajde se někdo ochotný, kdo bude mít časem cestu k Matouškovi nebo do Foto Škoda? Zatím jej tam mají. Předání někdy časem na nějakém společném focení či akci bych preferoval s provizí na dopravu, než poštovné. Radši podpořím kamaráda, než kohokoli jiného, jestli mi rozumíte..
Děkuji za pomoc.
Martin
Nenajde se někdo, kdo by mně podpořil v mojí marné snaze nepodpořit vyděračskou poštu? Jde o to, že Hvězdářský kalendář na rok 2011 stojí 72 Kč a poštovné 119,- a já jej zapoměl objednat a když vidím to poštovné, tak mně i přešla chuť.
Nenajde se někdo ochotný, kdo bude mít časem cestu k Matouškovi nebo do Foto Škoda? Zatím jej tam mají. Předání někdy časem na nějakém společném focení či akci bych preferoval s provizí na dopravu, než poštovné. Radši podpořím kamaráda, než kohokoli jiného, jestli mi rozumíte..
Děkuji za pomoc.
Martin