Prehistorická optika - brejlák - UKONČENO
Napsal: 15. 05. 2010, 16:18
Ahoj,
našel jsem ve skříni optiku se kterou jsem si hrál ve svých klukovských letech a stavěl z ní různé brejláky. Je to tedy sklo tak 20 let staré. Všechno je to poznamenáno nevalnou kvalitou skladování a také tím, že moje máma to brala dětem do školky na hraní ...
Přesto, pokud byste měl někdo zájem, mohu ZDARMA poskytnout. Třeba nějaký dětský astrokroužek by ještě našel uplatnění.
Větší obrázek na klik:
našel jsem ve skříni optiku se kterou jsem si hrál ve svých klukovských letech a stavěl z ní různé brejláky. Je to tedy sklo tak 20 let staré. Všechno je to poznamenáno nevalnou kvalitou skladování a také tím, že moje máma to brala dětem do školky na hraní ...
Přesto, pokud byste měl někdo zájem, mohu ZDARMA poskytnout. Třeba nějaký dětský astrokroužek by ještě našel uplatnění.
Větší obrázek na klik: