Stránka 1 z 1

Prehistorická optika - brejlák - UKONČENO

Napsal: 15. 05. 2010, 16:18
od Prazan
Ahoj,
našel jsem ve skříni optiku se kterou jsem si hrál ve svých klukovských letech a stavěl z ní různé brejláky. Je to tedy sklo tak 20 let staré. Všechno je to poznamenáno nevalnou kvalitou skladování a také tím, že moje máma to brala dětem do školky na hraní ...
Přesto, pokud byste měl někdo zájem, mohu ZDARMA poskytnout. Třeba nějaký dětský astrokroužek by ještě našel uplatnění.
Větší obrázek na klik:

Prehistorická optika - brejlák - UKONČENO

Napsal: 15. 05. 2010, 18:48
od Draco
Poslal jsem SZ.

Prehistorická optika - brejlák - UKONČENO

Napsal: 15. 05. 2010, 19:22
od Prazan
UKONČENO

Prehistorická optika - brejlák - UKONČENO

Napsal: 27. 05. 2010, 13:03
od Draco
Zásilka dorazila v pořádku. Ještě jednou moc děkuji.
Adam.