Stránka 53 z 123

Pozorování u Prahy

Napsal: 16. 04. 2010, 12:54
od Prazan
Karell: no dojet tam mi nedělá problém, ale jako neúčastníka mě tam asi nikdo nepustí :)Neřekl bych ... akorát nebudeš mít ubytování.

Pozorování u Prahy

Napsal: 16. 04. 2010, 13:22
od Honza Ebr (honza42)
Tak se mnou to vypadá, že jsme se dohodli s KaoSem na srazu okolo osmé v Praze, pak se rozhodneme podle družice jestli Ondřejov, Zubří nebo něco mezi, nejspíš bude i dost místa v autě (u mě pro dva lidi, nebo jednoho plus rozumný dalekohled, možná pojede i někdo daší) - kdyby se chtěl někdo přidat, ozvěte se kdyžta mobilem.

Pozorování u Prahy

Napsal: 16. 04. 2010, 16:00
od PetrV
Dnes budu do sedmi v práci a pak uvidím, jaká bude situace doma (jestli při uspávání dětí neusnu). Pokud vůbec někam vyrazím, tak klasika - Tobolka nebo Suchomasty.

Pozorování u Prahy

Napsal: 16. 04. 2010, 17:39
od vla
Tak dnes zůstanu doma.

Pozorování u Prahy

Napsal: 16. 04. 2010, 20:12
od Vabra
No tak aktualni pocasi se mi moc nezda, ani predpovedi se moc neshoduji, asi na to dneska v noci prdim...
Snad to bude zitra lepsi

Pozorování u Prahy

Napsal: 16. 04. 2010, 20:55
od Honza Ebr (honza42)
My jedem nakonec podle modelu zkusit neco perspektivniho okolo Cechtic, je to celkem blizko po D1 a pritom docela tmave, kdyby mel nekdo cestu kolem, tak zavolejte :)

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 06:35
od Vabra
Tak mi to prece jen nedalo a po 23.00 uz jsem byl na Vratence. Jeste asi do 1 rano chodila nejaka vyssi oblacnost (nebo popel) na zapade, ale v druhe polovine noci byla velmi dobra obloha se zenitovym SQM-L 21,35...

Pred chvili jsem se vratil a jdu spat ;-)

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 12:21
od Honza Ebr (honza42)
Tak dnešní noc byla naprosto báječná, moc nechápu, čím to je, možná jsme trefili dobré místo (více viz stanoviště), ale spíš prostě byly supr podmínky. Kdo nejel, ten dost prohloupil, jediným problémem byla dost vysoká vlhkost v druhé polovině noci.

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 13:02
od PetrV
Dnes bych vyrazil na Suchomasty nebo bych možná zkusil i Požáry. Uvidím večer, co udělá počasí.

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 13:19
od Honza Ebr (honza42)
Tak to vypadá, že bude zase hezky, vyrazil by zas někdo? (zas na nějaké zajímavé místo, nebo znovu Loket? nebo i klidně dál, dneska ta předpověď vypadá důvěryhodněji)

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 14:16
od Keply
Zdravím všechny. Pokud by někdo dnes opravdu vyrazil za Prahu, rad bych se přidal. Mohu i po vlastní ose (což vzhledem k tomu že nevím jak dlouho vydržím, je asi nejpraktičtější). Škoda, že jsem nevyrazil včera,v noci bylo opravdu nadherne.
To: Oko1 Sedlčansko a Neveklovsko je nádherné a bylo by to jistě zajímavé, ale sám tam nikde nemám vyhlídnuté dobré místečko, takže na vlastní pěst bych tam určitě nejel, přidat se to jo, to by šlo :-). Pokud bych jel vlastnim samohybem není problém někoho vzít (bohužel kufr je momentálně obsazen pneupatikami přezutí mě čeká až po neděli).

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 17:22
od vla
Vypadá to dokonce na téměř bezvětří, docela bych zvolil Požáry a 335 dalekohled.

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 18:14
od PetrV
Takže Požáry, příjezd kolem osmé.

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 18:15
od vla
Potvrzuji, jen přijedu kolem půl deváté. Vla

Pozorování u Prahy

Napsal: 17. 04. 2010, 18:16
od PetrV
Jo, já se splet - ještě kolem osmé budem koupat Takže tam budu asi až po tobě.