Vadí vám zaprášený primár?

Diskuze o dalekohledech, triedrech a dalších kukátkách pro pozorování nekonečna
Uživatelský avatar
g
Příspěvky: 1981
Registrován: 05. 12. 2008, 14:13
Bydliště: Neratovice
Věk: 64

Re: Vadí vám zaprášený primár?

#46

Příspěvek od g »

Kolimační šrouby volně odtlačují držák sekundáru, povolením lze držákem volně otáčet. Přidržovat držák rukou a druhou odšroubovat centrální šroub - pozor, může na něm být volně navlečená pružina
Odpovědět