O astrofórumastrofotografii
O astrofórumastrofotografii
Dlouho jsem uvažoval jestli přispívat, ale když to inicioval moderátor, tak proč ne. A navíc je to s astronomií moc hezká kombinace.;D
tel 608 920 902 Nemám rád tenhle stát.
- Honza Ebr (honza42)
- Příspěvky: 3582
- Registrován: 20. 10. 2004, 14:48
O astrofórumastrofotografii
Jo, Martin má pravdu, dělám tady bordel Založil jsem o focení MAKem téma na wildlife fóru, i s ukázkami nějakých částečných úspěchů. A tady už dám pokoj.
Taurus 500/2100, Paracorr, 24 a 14 mm ES 82 st., Nagler 9, Radian 6, Kasai 4, UHC, OIII a Hbeta. 250D a R50, Canon 10-18/4.5-5.6, 24/2.8, 50/1.8, 85/1.8, 70-200/4L, 400/5.6L, Meopta S2 82HD, TAL MT-3S