Tip na výhodný nákup

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5679
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#286

Příspěvek od Konihlav »

:-) no jo, to mi dava odpoved na dost veci vyhodny = nechci slevu zadarmo...
Uživatelský avatar
caribic10
Příspěvky: 1775
Registrován: 11. 04. 2008, 03:29

Tip na výhodný nákup

#287

Příspěvek od caribic10 »

Nevíte co s pěnězi? http://aukro.cz/item854435684_meteorit_ ... 0_0_g.html , co třeba meteorit?
http://planetaryphoto.cz/ ,  EOS 600D + nějaká ta bižuterie okolo
Uživatelský avatar
Shras
Příspěvky: 253
Registrován: 26. 08. 2009, 18:14

Tip na výhodný nákup

#288

Příspěvek od Shras »

Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7378
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 59

Tip na výhodný nákup

#289

Příspěvek od Artaban »


Tak trochu možna vyhodny nakup. Celestron OMNI 102 XLT


http://www.supra-dalekohledy.cz/
Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar achro 120/1000
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
cocky
Příspěvky: 416
Registrován: 22. 05. 2006, 13:56
Bydliště: Praha

Tip na výhodný nákup

#290

Příspěvek od cocky »

Kniha P.Kulhánka a J.Rozehnala 'Hvězdy, Planety, Magnety', edice Kolumbus, Praha 2007 je k dostání za 70 Kč v Levných knihách
Bresser 10x50, Dobson 97/1000, GSO 200E, VMC110L
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 5270
Registrován: 06. 04. 2007, 15:36
Bydliště: Praha 9
Věk: 59

Tip na výhodný nákup

#291

Příspěvek od dvader »

Kniha P.Kulhánka a J.Rozehnala 'Hvězdy, Planety, Magnety', edice Kolumbus, Praha 2007 je k dostání za 70 Kč v Levných kniháchDoporučuji, je výborná!
Tlustá Berta (Celestron CPC-1100 XLT), Lunt LS60TC, WO ZenithStar 73 III APO, Lacerta Herschel, binohlava MaxBright II, okuláry Vixen LVW 42, Baader Eduiascopic 35, Hyperion 31 a Click Zoom, TV Apollo 11 a Nagler Zoom 6-3, triedr Kowa XD 8x33 Genesis :D
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 12982
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#292

Příspěvek od Psion »

Já jsem nedávno koupil knihu Kosmos ve slevě za 600,- Kč (kniha na Hl. nádraží Praha) a je to moc pěkná záležitost, obzvlášť fotografie přes obě stránky, pokud si uvědomíme, že kniha má rozměr 43x36cm.

http://www.kosmas.cz/knihy/135889/kosmos/
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5679
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#293

Příspěvek od Konihlav »

Psion: tak presne to same jsem si koupil jako darek k Vanocum (byl to pro me jeden z mych astrodarku pro sebe - protoze me nikdo jinak nic nekoupi, tak si musim delat radost sam).

Me knihu doporucil karneades, u ktereho jsem ji prvne videl "zive" :-)

Jo a ja ji mel z nejakeho brnenskeho knihkupectvi (Barvic a Novotny nebo tak nejak) a byla v akci za 499,- s dopravou domu za 532,- no neber to. Ale uz ji akcne nemaji, ptalo se me na ni vice lidi.
Uživatelský avatar
Chef
Příspěvky: 1746
Registrován: 29. 12. 2006, 03:01
Věk: 44

Tip na výhodný nákup

#294

Příspěvek od Chef »

Já jsem nedávno koupil knihu Kosmos ve slevě za 600,- Kč (kniha na Hl. nádraží Praha) a je to moc pěkná záležitost, obzvlášť fotografie přes obě stránky, pokud si uvědomíme, že kniha má rozměr 43x36cm.

http://www.kosmas.cz/knihy/135889/kosmos/
V řetězci knihkupectví Luxor ( na václaváku apod) jí maj za 500Kč
20” SW DOBSON GoTo, APM APO 152, Officina APO 130, TS APO 80, EQ8R, AZ-EQ6, AM5, Dobson SW 12", SW MAK 180, RASA 8, iOptron Pro AZ, 10" DK R. F. Royce; TeleVue EP; ASI: 294MC,462MC,662MC,2600MM,2600MCduo; Zeiss Bino; Quark Ha; ADC Gutekunst;
zbignieww
Příspěvky: 1994
Registrován: 23. 02. 2007, 18:54
Bydliště: Ostrava
Věk: 84

Tip na výhodný nákup

#295

Příspěvek od zbignieww »

Nahodou Kosmos mam / necekany darek od kolegy, ktery pod stromecek dostal 2ks ! / bohuzel polsky preklad delala pani, ktera ma mizerne znalosti z oblasti astronomie, terminologie atd ...

Nicmene kvalitni papir, krasne fotky; 500 nebo 600 - opravdu stoi to za to !!!

:)
Cassegrain GSO 6", TS APO 102/f.7 na FPl 53, Spektiv 80/430, EQM-35 GoTo, AZ5,
AZ3-R Pronto, bino MaxBright II, Sky Master, PRO 15x70, Canon EOS 650 mod
http://www.zam.fme.vutbr.cz/~druck/Eclipse/index.htm
Uživatelský avatar
biker.fm
Příspěvky: 4675
Registrován: 09. 06. 2008, 02:34
Bydliště: Frydek-Mistek
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#296

Příspěvek od biker.fm »

Byla by to moc velka troufalost kdyby se nasel nekdo velmi ochotny z Prahy a zasel na ten Vaclavak a pod. do Luxoru, koupil tu knizku za nadhernych 500,- a poslal mi domu ? Platba vcetne postovneho je samozrejmosti.
Dival jsem se na jejich web a tam ji maji za nejakych 1190,- :-(
Pozorovani hvezd na nocni obloze = prijemny relax v kazdodennim stresu.


APM 152/1200 nejen na dvojhvezdy a maly triedr Kowa na vylety do hor
Moje fotky na www.astrofotky.cz.
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 12982
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#297

Příspěvek od Psion »

biker.fm: No jestli se někdo takový najde, kdo absolvuje cestu na Václavák (nejlépe 2 hodiny v MHD), sežene krabici a zabalí knížku, pak pojede na poštu, vystojí všechny fronty a vše zaplatí a pošle na dobírku a to vše bez nejmenšího zisku, tak snad začnu věřit na anděly :)
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5638
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#298

Příspěvek od Karell »

On zrovna Standa, alias biker.fm, tady pro několik z nás udělal při výrobě B. masky mnohem víc, než že někam musel zajít, něco zabalit a vystát s tím frontu na poště. Takže Stando, hmotně jsem zainteresoval neteř, jednu pro mě, jednu pro tebe, nevím, kdy se sem dostane, ale pokud ji zítra budou mít, spolehni se, že ti ji po obdržení pošlu. Karel
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 12982
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#299

Příspěvek od Psion »

Tak je Karle super, já bych poslal převodem těch 600,- :)
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 12982
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Tip na výhodný nákup

#300

Příspěvek od Psion »

Nejdřív je koupí, já je pošlu a pak budu chtít zaplatit. Ne naopak.
To jsme si Karle nerozuměnili, já měl namysli, že bych raději poslal jako na oplátku za služby dárek 600,- Kč, než absolvoval tu akci s knihou :)
Odpovědět