Stránka 153 z 325

Doporučuji odkaz

Napsal: 19. 09. 2011, 18:12
od Assasincz
Opravdu žijeme na krásné planetě
http://www.youtube.com/watch?v=74mhQyuyELQ
Doporučuji v HD

Doporučuji odkaz

Napsal: 21. 09. 2011, 12:35
od skeve

Doporučuji odkaz

Napsal: 21. 09. 2011, 13:21
od LaBa
http://www.novinky.cz/veda-skoly/245221 ... adnou.html Co na to říct.Co na to povedat? Hadam len to, ze tu spravu treba upresnit. Nedopadne 6 ton ale cca 500 kg a najvacsi ulomok by mal mat nejak 160 kg.

Urcite to bude velmi efektny jav, cize pozorovatelia meteorov by mai byt v strehu. NASA by mala v najblizsich dnoch upresnit "dopadove okno"...

Snazim sa to aktualizovat na meteory.sk

Doporučuji odkaz

Napsal: 21. 09. 2011, 13:22
od MaG
Pokud by se dráha vyvíjela podle posledních známých elementů, měl by zaniknout někdy v sobotu a nebude v té době přelétat přes střední Evropu..

Doporučuji odkaz

Napsal: 22. 09. 2011, 15:53
od Artaban

Doporučuji odkaz

Napsal: 23. 09. 2011, 10:06
od Jan Labuť
Neutrina rychlejší než světlo?
http://www.osel.cz/index.php?clanek=5887

Doporučuji odkaz

Napsal: 23. 09. 2011, 18:56
od demonek
A tady je těm neutrinům vyjádření CERNu: http://press.web.cern.ch/press/PressRel ... 9.11E.html

Doporučuji odkaz

Napsal: 23. 09. 2011, 20:15
od Regulus
Je to moc zajímavé ale zatím jsem skeptický. Další zajímavý článek:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/245481 ... ozeni.html

nakonec to vypadá na sobotu ráno Už jsem myslel že bude nějaký bolid :)

Doporučuji odkaz

Napsal: 25. 09. 2011, 20:04
od astrodiver

Doporučuji odkaz

Napsal: 25. 09. 2011, 20:57
od mitovka
Tuším tu niekto raz písal že by chcel veľmi kúpiť chromacor ale že sa už nerobí. Tu je link na inzerát, SW 150/1200 s chromacorom a ďalšími doplnkami, cena dohodou:

http://www.makszutov.hu/bazar/hirdetes/1316964104

Doporučuji odkaz

Napsal: 27. 09. 2011, 11:05
od Andrej
Astrofilm 2011, Piešťany 26. - 28. október 2011
http://www.astrofilm.sk/program

Doporučuji odkaz

Napsal: 28. 09. 2011, 13:56
od Asellus Borealis

Doporučuji odkaz

Napsal: 28. 09. 2011, 19:02
od freex
http://magazin.atlas.sk/spektrum/ufo-na ... 57147.html

Čo ak predsa ? AK je to pravda tak sa máme (aspoň dúfam) na čo tešiť A ak nepristanú na našej planéte, tak aspoň ich budeme môcť pozorovať teleskopom Síce neviem ako to bude možné ale...

Ak sa Vám to tu nepáči tak to hoďte niekam inam :)

Freex

Tak sem to přesunul třeba sem, považuji to za "doporučený odkaz", pokud se chce někdo pobavit, nebo rozesmutnit nad tim, jak sou lidi stupidní.

Doporučuji odkaz

Napsal: 29. 09. 2011, 11:59
od Andrej
Ja by som to dal do astrohumoru ;)

Doporučuji odkaz

Napsal: 02. 10. 2011, 11:22
od filip18