Stránka 153 z 325
Doporučuji odkaz
Napsal: 19. 09. 2011, 18:12
od Assasincz
Opravdu žijeme na krásné planetě
http://www.youtube.com/watch?v=74mhQyuyELQ
Doporučuji v HD
Doporučuji odkaz
Napsal: 21. 09. 2011, 12:35
od skeve
Doporučuji odkaz
Napsal: 21. 09. 2011, 13:21
od LaBa
http://www.novinky.cz/veda-skoly/245221 ... adnou.html Co na to říct.Co na to povedat? Hadam len to, ze tu spravu treba upresnit. Nedopadne 6 ton ale cca 500 kg a najvacsi ulomok by mal mat nejak 160 kg.
Urcite to bude velmi efektny jav, cize pozorovatelia meteorov by mai byt v strehu. NASA by mala v najblizsich dnoch upresnit "dopadove okno"...
Snazim sa to aktualizovat na meteory.sk
Doporučuji odkaz
Napsal: 21. 09. 2011, 13:22
od MaG
Pokud by se dráha vyvíjela podle posledních známých elementů, měl by zaniknout někdy v sobotu a nebude v té době přelétat přes střední Evropu..
Doporučuji odkaz
Napsal: 22. 09. 2011, 15:53
od Artaban
Doporučuji odkaz
Napsal: 23. 09. 2011, 10:06
od Jan Labuť
Doporučuji odkaz
Napsal: 23. 09. 2011, 18:56
od demonek
Doporučuji odkaz
Napsal: 23. 09. 2011, 20:15
od Regulus
Je to moc zajímavé ale zatím jsem skeptický. Další zajímavý článek:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/245481 ... ozeni.html
nakonec to vypadá na sobotu ráno Už jsem myslel že bude nějaký bolid

Doporučuji odkaz
Napsal: 25. 09. 2011, 20:04
od astrodiver
Doporučuji odkaz
Napsal: 25. 09. 2011, 20:57
od mitovka
Tuším tu niekto raz písal že by chcel veľmi kúpiť chromacor ale že sa už nerobí. Tu je link na inzerát, SW 150/1200 s chromacorom a ďalšími doplnkami, cena dohodou:
http://www.makszutov.hu/bazar/hirdetes/1316964104
Doporučuji odkaz
Napsal: 27. 09. 2011, 11:05
od Andrej
Astrofilm 2011, Piešťany 26. - 28. október 2011
http://www.astrofilm.sk/program
Doporučuji odkaz
Napsal: 28. 09. 2011, 13:56
od Asellus Borealis
Doporučuji odkaz
Napsal: 28. 09. 2011, 19:02
od freex
http://magazin.atlas.sk/spektrum/ufo-na ... 57147.html
Čo ak predsa ? AK je to pravda tak sa máme (aspoň dúfam) na čo tešiť A ak nepristanú na našej planéte, tak aspoň ich budeme môcť pozorovať teleskopom Síce neviem ako to bude možné ale...
Ak sa Vám to tu nepáči tak to hoďte niekam inam
Freex
Tak sem to přesunul třeba sem, považuji to za "doporučený odkaz", pokud se chce někdo pobavit, nebo rozesmutnit nad tim, jak sou lidi stupidní.
Doporučuji odkaz
Napsal: 29. 09. 2011, 11:59
od Andrej
Ja by som to dal do astrohumoru

Doporučuji odkaz
Napsal: 02. 10. 2011, 11:22
od filip18