TV TIPY
-
LbA
TV TIPY
Objavil som tento dokumentarny serial prilis neskoro ale je vyborny
http://tinyurl.com/yd3jem
Odporucam. Prave ide na CT2. Kedy pojde dalsia cast netusim
______________________
Link na internetovy stream je tu
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... model.html
Pekne od prvej casti
http://tinyurl.com/yd3jem
Odporucam. Prave ide na CT2. Kedy pojde dalsia cast netusim
______________________
Link na internetovy stream je tu
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... model.html
Pekne od prvej casti
-
LbA
TV TIPY
11.5.2006 (stvrtok) vecer na dvojke bude repriza relacie Pod lampou. tema bude o teorii relativity.Kto nahodou nevidel tuto cast, nech taha....
Su tam aj dalsie zaujimave casti (a nie len o astronomii)
http://rapidshare.de/users/70NIFR
Postup pri tahani je takyto... Kliknete na dany subor, vyberiete si prislusny typ downloadu. Free ma tu nevyhodu, ze niekedy musite dost dlho cakat kym sa dostanete na rad a plateny je relativne drahy
Vpisete overovaci kod
A potom uz len tahat
Su tam aj dalsie zaujimave casti (a nie len o astronomii)
http://rapidshare.de/users/70NIFR
Postup pri tahani je takyto... Kliknete na dany subor, vyberiete si prislusny typ downloadu. Free ma tu nevyhodu, ze niekedy musite dost dlho cakat kym sa dostanete na rad a plateny je relativne drahy
Vpisete overovaci kod
A potom uz len tahat
-
LbA
TV TIPY
MIZ napsal: PLS jaxe jmenuje konkrétní soubor(y) s tímto tématem? Zdá se mi to tam nějak chaoticky řazené... ???
díkyNie je to chaoticky radene... je to podla datumov... Napr relacia s Grygarom je "okna vesmiru dokoran" ... HQ je vysoka kvalita zaznamu LQ je nizka kvalita.
Na rapidshare mozes zdielat max 100 MB subor, preto je to rozdelene do casti. Stiahni prislusne casti suboru (part1 az part7 napr) a rozbal vo winrare alepo podobnom softe na pracu s archivmi...
A pozeraj.
Vyborna je aj cast Nobelove ceny 2006
Odporucam aj Zivot pod hviezdami.
Cast o teorii relativity sa vola Einstein. Ale neprehlupis ked si stiahnes vsetko.
Pod lampou je asi najlepsia diskusna relacia v SR a CR..
díkyNie je to chaoticky radene... je to podla datumov... Napr relacia s Grygarom je "okna vesmiru dokoran" ... HQ je vysoka kvalita zaznamu LQ je nizka kvalita.
Na rapidshare mozes zdielat max 100 MB subor, preto je to rozdelene do casti. Stiahni prislusne casti suboru (part1 az part7 napr) a rozbal vo winrare alepo podobnom softe na pracu s archivmi...
A pozeraj.
Vyborna je aj cast Nobelove ceny 2006
Odporucam aj Zivot pod hviezdami.
Cast o teorii relativity sa vola Einstein. Ale neprehlupis ked si stiahnes vsetko.
Pod lampou je asi najlepsia diskusna relacia v SR a CR..
-
3J
TV TIPY
Je to sice Rádio ne TV ale na stránkách
http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/?p_po=3191
konečně začal fungovat archív pořadu Nebeský cestopis Českého rozhlasu Leonardo
Je to pořad věnovaný, jak jinak, než astronomii ;D
http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/?p_po=3191
konečně začal fungovat archív pořadu Nebeský cestopis Českého rozhlasu Leonardo
Je to pořad věnovaný, jak jinak, než astronomii ;D
TV TIPY
Teď skončil vynikající díl seriálu Simpsonovi:) Tenhle díl se jemnoval "Vraťte mi hvězdnou oblohu" a je prakticky celý věnovám světelnému znečištění ve Sprinfieldu:)
Pokud jste ho neviděli, máte možnost ještě dnes v noci: Středa 10.1.2007 01:50 - ČT1: Simpsonovi XIV (16/22)
Neni to žádný poučný pořad ale na zasmání je to výborný:D
Pokud jste ho neviděli, máte možnost ještě dnes v noci: Středa 10.1.2007 01:50 - ČT1: Simpsonovi XIV (16/22)
Neni to žádný poučný pořad ale na zasmání je to výborný:D
TV TIPY
Diky za tip
. Špatný není ani díl "Bartova kometa", ale ten už asi byl. Bart musí po škole za trest ředitelovi Skinnerovi zapisovat rektascenze a deklinace objektů na obloze, protože se ředitel snaží objevit novou hvězdu. Bart mu jí ale "vyfoukne" a stane se slavným a kometa se pojmenuje po Bartovi. To ale ještě neví, že to má kometa namířeno přímo na Springfield...
- Martin Vyskočil
- Příspěvky: 1940
- Registrován: 27. 11. 2005, 21:13
- Bydliště: Jablonec nad Nisou
- Věk: 45
TV TIPY
http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/?p_po=15
Archiv poradu METEOR z Ceskeho rozhlasu. V listopadu cetli na pokracovani "Kolumbove vesmiru". Nevim, jak dlouho ty porady uchovavaji, ale ted to tam je jeste cely.
Krome toho tam jsou v tomto poradu velmi casto prispevky souvisejici s astronomii.
Archiv poradu METEOR z Ceskeho rozhlasu. V listopadu cetli na pokracovani "Kolumbove vesmiru". Nevim, jak dlouho ty porady uchovavaji, ale ted to tam je jeste cely.
Krome toho tam jsou v tomto poradu velmi casto prispevky souvisejici s astronomii.
TS 15x70, "Ostříží oko" 60/1040 (refraktor vlastní konstrukce)
- karel.mokry
- Příspěvky: 199
- Registrován: 27. 02. 2004, 04:02
TV TIPY
Martin Vyskocil napsal: http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/?p_po=15
Archiv poradu METEOR z Ceskeho rozhlasu. V listopadu cetli na pokracovani "Kolumbove vesmiru". Nevim, jak dlouho ty porady uchovavaji, ale ted to tam je jeste cely.
Krome toho tam jsou v tomto poradu velmi casto prispevky souvisejici s astronomii.
Dalsim zdrojem je CRo Leonardo, odkazy na nektere porady najdete i na astro.cz v clanku "Rok Slunce s Leonardem" - http://www.astro.cz/clanek/2624
Archiv poradu METEOR z Ceskeho rozhlasu. V listopadu cetli na pokracovani "Kolumbove vesmiru". Nevim, jak dlouho ty porady uchovavaji, ale ted to tam je jeste cely.
Krome toho tam jsou v tomto poradu velmi casto prispevky souvisejici s astronomii.
Dalsim zdrojem je CRo Leonardo, odkazy na nektere porady najdete i na astro.cz v clanku "Rok Slunce s Leonardem" - http://www.astro.cz/clanek/2624