Stránka 2 z 2
ufo - neviete niekto čo to je?
Napsal: 31. 08. 2007, 00:27
od Beasty
máme zde taky téma UFO, dokonce jsem tam jednou svůj zářitek psal......Nikdo netvrdí, že že UFO je hned zelenej mužík s tykadly, nebo Mr. Grey, či cokoliv jiného, je to podle překladu přesně to co nedovedeme popsat a letí to....

ufo - neviete niekto čo to je?
Napsal: 31. 08. 2007, 02:01
od sirius
Samozrejme, že ufo v štýle zelených mužíčkov a pod. je nezmysel - a tak som to ani nemyslel, len som chcel vedieť čo ten "objekt" je. Ja nefotím, resp. minimálne a s týmto som sa teda nestretol a preto som sa tu opýtal "profesionálov". Ďakujem za odpovede a myslím, že je to už uzavreté.

ufo - neviete niekto čo to je?
Napsal: 17. 10. 2007, 04:33
od kavka
Dnes ráno jsem v 5:46 SELČ zahlédl (nahodile při venčení psa) objekt stelárního vzhledu bez patrného pohybu. Jasnost cca -2 mag postupně během několika sekund klesala. Mohla být tedy původně i vyšší. Poloha - okraj souhvězdí Kassiopea směrem k Ještěrce. Mám dojem, že poblíž ( cca 1-2°) byl další, méně jasný objekt, který též do tohoto souhvězdí nepatří. Tím si ale nejsem zcela jist.