Sekcia - zaciatocnik

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Fireman
Příspěvky: 10
Registrován: 19. 10. 2004, 02:48

Sekcia - zaciatocnik

#16

Příspěvek od Fireman »

shodam napsal: to fireman: pročpak si myslíš, že to tu nezvládám ? ;D

jaaa? a mysliet si take nieco o tebe? ;D nie nie ale pomoc by sa sikla nie? ci su tu aj daky moderatori? je to preda len dost rozsiahle forum,ale ak zvladas tak pohoda...
btw ak by som sem niekde do fora napisal nieco nevhodne alebo tu nadaval ci robil bordel,ako dlho by ti trvalo nez by si na to prisiel a zakrocil? len teoreticka otazka ;)
Nic nehasim... Zhorte si :devil:
Uživatelský avatar
Myzer
Příspěvky: 1231
Registrován: 28. 05. 2003, 18:31

Sekcia - zaciatocnik

#17

Příspěvek od Myzer »

shodam napsal:

No třídit je samozřejmě nebudu (i když do budoucna nevylučuju), ale možná by to šlo udělat tak, že ve starých tématech by se pokračovalo jako doposud a nová už by se základala podle nové struktury. On má Pavuk asi pravdu, že by to chtělo trošku "zjemnit". Když bylo pár příspěvků týdně, tak to šlo, ale dneska tu máme desítky příspěvků denně !
Ak ten casovy problem s temami bol mysleny tak, ze treba prezriet obsah temy a potom ju zaradit napr. do zlozky okulare, dalekohlad, ine prislusenstvo ... mohli by nejaky dobrovolnici /napr. aj ja/ prezriet 1-2 strany tem a poslat ti zoznam kam to zaradit.

Ak to bolo myslene tak, ze zaradenie tem do prislusnej zlozky zaberie vela casu programovej prace /o com nemam zdanie/ budem radsej ticho. :-X
http://www.astronom.cz/astropo/ - Visual deep-sky observing&&Kontakt na Skype: myzer16
Uživatelský avatar
Pavuk_
Příspěvky: 2037
Registrován: 21. 07. 2004, 22:49

Sekcia - zaciatocnik

#18

Příspěvek od Pavuk_ »

Ak sa mam vyjadrit k problemu ako programator, potom je cala zalezitost (triedenie) vlastne preindexovanie par stlpcov v DBA nie je tak shodame ? Upravia sa prislusne IDcka podla novych kategorii (DBA model astrofora nepoznam).
dodep

Re: Sekcia - zaciatocnik

#19

Příspěvek od dodep »

Fireman píše:ja som uuuplne novy zaciatocnik :hi: a moc sa  mi tu paci... inak aj podla mna je to hlupost... kto chce si najde :book: a nazvy temat napovedia ;)
Musím stebou úplne súhlasiť !!! Som takisto začiatočník
a tiež sa mi tu veľmi páči. Som rád že som sa zaregistroval.
Odpovědět