Stránka 2 z 2

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 27. 05. 2006, 19:26
od MIZ
Přesně tak. Nejde jen o toto fórum, jde o Inet jako celek a dostupnost mých osobních údajů na něm. Být trochu paranoidní je zdravé - jeden nikdy neví...

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 28. 05. 2006, 05:57
od MaG
Jasně. paranoidní klidně buďte, poněvadž ten, kdo bude potřebovat zjistit si vás, ten tak učiní i bez uvádění vašich osobních údajů "nikde".

Co se mně týče, mohu se jedině omluvit, že jsem z webu stáhl info o autorovi. Je to dáno tím, že jsem línej nyní předělat ono info, neb se zabývám krom práce ještě kometami a čtením informací na webu a ... takže tipuju že někdy od léta nejpozději tam info zase bude v lepší aktuální verzi.

U mně je spíš problém, že asi není moc lidí, kteří by mně neznali :D

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 31. 05. 2006, 02:36
od AstronomyGreenHorn
Ochrana osobnych infomacii je dolezita vec.
existuje na to zakon na ktory vsak skoro vsetci kaslu.
V kazdom pripade si myslim, ze v sucasnej dobe je dobre dobrovolne uvolnovat minimalne mnozstvo informacii o sebe.
Priklad: Zalozil som si kreditny ucet v banke. Medzi inym tam bolo aj tlacivo ze banka bude dodrzovat zakon a ochrane sukromnych informacii. Asi pol roka na to moja schranka a telefon zacali byt atakovane ponukamy na kreditne uvery a moja banka o nicom "nevie".

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 08. 06. 2006, 01:41
od ivanmsk
Tak trochu som vyprovokovany diskusiou okolo zdruzenia Solar a jeho webu, resp. o snimkoch Slnka cez PST.

Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk

to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127 :D

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 08. 06. 2006, 03:25
od VK
Já myslím, že děláš dobře ;)

V. K.

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 08. 06. 2006, 13:42
od 3J
... i když se asi opakuji...
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Hodně členů zde na fóru tají svou identitu, kterou však na svém webu mají zveřejněnou a někteří dokonce i s poštovní adresou ( viz planeta X).

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 08. 06. 2006, 16:41
od ivanmsk
... i když se asi opakuji...
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Toto je to prave. Za svojimi názormi si stojim, mozno niekedy trochu tvrdsie, ale stareho psa uz nepreonacis... ;D


ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 08. 06. 2006, 20:41
od SKYMASTER
ivanmsk napsal: Tak trochu som vyprovokovany diskusiou okolo zdruzenia Solar a jeho webu, resp. o snimkoch Slnka cez PST.

Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk

to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127  :D
Ver mi ze velmi rad otestuji kdekoliv cokoliv a poskytnu co mam, aby kazdy sam udelal zaver co je optimalni pro jeho ucely.

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 09. 06. 2006, 03:50
od Pupak
Me se na anonymite libi,ze smazava vekovy a generacni rozdil.Hodnota prispevku je dana pouze obsahem a nikoli osobni autoritou,nebo jinymi vlivy.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 09. 06. 2006, 14:56
od ivanmsk
Pupak napsal: Me se na anonymite libi,ze smazava vekovy a generacni rozdil.Hodnota prispevku je dana pouze obsahem a nikoli osobni autoritou,nebo jinymi vlivy.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku.

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 23. 01. 2007, 02:54
od Monika Ch.
ivanmsk napsal:
Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku. No jo, mě osobně je 15 a ještě jsem se tady na fóru s generačními nebo věkovými problémy nesetkala. Myslím, že je to věc každého, jestli zůstane v anonymitě, nebo zveřejní některé své údaje, aby ostatní na fóru věděli, s kým diskutují. Tohle fórum je hlavně o astronomii a ne o věkových rodílech. Osobní fotku bych sem dala, ale nemám foťák, ale až bude, určitě ji uvidíte...

ANONYMITA CLENU NA FORU

Napsal: 29. 01. 2007, 00:33
od VK
Spíš než o věk tady jde o zodpovědnost za příspěvek.

S vlastním věkem se lze smířit, popř. ztotožnit. Je dokonce moudré to udělat.

V. K.