ANONYMITA CLENU NA FORU
- MaG
- Příspěvky: 11944
- Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
- Bydliště: Jablonec nad Nisou
- Kontaktovat uživatele:
ANONYMITA CLENU NA FORU
Jasně. paranoidní klidně buďte, poněvadž ten, kdo bude potřebovat zjistit si vás, ten tak učiní i bez uvádění vašich osobních údajů "nikde".
Co se mně týče, mohu se jedině omluvit, že jsem z webu stáhl info o autorovi. Je to dáno tím, že jsem línej nyní předělat ono info, neb se zabývám krom práce ještě kometami a čtením informací na webu a ... takže tipuju že někdy od léta nejpozději tam info zase bude v lepší aktuální verzi.
U mně je spíš problém, že asi není moc lidí, kteří by mně neznali
Co se mně týče, mohu se jedině omluvit, že jsem z webu stáhl info o autorovi. Je to dáno tím, že jsem línej nyní předělat ono info, neb se zabývám krom práce ještě kometami a čtením informací na webu a ... takže tipuju že někdy od léta nejpozději tam info zase bude v lepší aktuální verzi.
U mně je spíš problém, že asi není moc lidí, kteří by mně neznali
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod
-
AstronomyGreenHorn
- Příspěvky: 133
- Registrován: 24. 08. 2005, 01:54
ANONYMITA CLENU NA FORU
Ochrana osobnych infomacii je dolezita vec.
existuje na to zakon na ktory vsak skoro vsetci kaslu.
V kazdom pripade si myslim, ze v sucasnej dobe je dobre dobrovolne uvolnovat minimalne mnozstvo informacii o sebe.
Priklad: Zalozil som si kreditny ucet v banke. Medzi inym tam bolo aj tlacivo ze banka bude dodrzovat zakon a ochrane sukromnych informacii. Asi pol roka na to moja schranka a telefon zacali byt atakovane ponukamy na kreditne uvery a moja banka o nicom "nevie".
existuje na to zakon na ktory vsak skoro vsetci kaslu.
V kazdom pripade si myslim, ze v sucasnej dobe je dobre dobrovolne uvolnovat minimalne mnozstvo informacii o sebe.
Priklad: Zalozil som si kreditny ucet v banke. Medzi inym tam bolo aj tlacivo ze banka bude dodrzovat zakon a ochrane sukromnych informacii. Asi pol roka na to moja schranka a telefon zacali byt atakovane ponukamy na kreditne uvery a moja banka o nicom "nevie".
ANONYMITA CLENU NA FORU
Tak trochu som vyprovokovany diskusiou okolo zdruzenia Solar a jeho webu, resp. o snimkoch Slnka cez PST.
Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk
to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127
Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk
to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D, Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
-
3J
ANONYMITA CLENU NA FORU
... i když se asi opakuji...
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Hodně členů zde na fóru tají svou identitu, kterou však na svém webu mají zveřejněnou a někteří dokonce i s poštovní adresou ( viz planeta X).
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Hodně členů zde na fóru tají svou identitu, kterou však na svém webu mají zveřejněnou a někteří dokonce i s poštovní adresou ( viz planeta X).
ANONYMITA CLENU NA FORU
... i když se asi opakuji...
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Toto je to prave. Za svojimi názormi si stojim, mozno niekedy trochu tvrdsie, ale stareho psa uz nepreonacis... ;D
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Toto je to prave. Za svojimi názormi si stojim, mozno niekedy trochu tvrdsie, ale stareho psa uz nepreonacis... ;D
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D, Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
ANONYMITA CLENU NA FORU
ivanmsk napsal: Tak trochu som vyprovokovany diskusiou okolo zdruzenia Solar a jeho webu, resp. o snimkoch Slnka cez PST.
Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk
to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127 :D
Ver mi ze velmi rad otestuji kdekoliv cokoliv a poskytnu co mam, aby kazdy sam udelal zaver co je optimalni pro jeho ucely.
Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk
to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127 :D
Ver mi ze velmi rad otestuji kdekoliv cokoliv a poskytnu co mam, aby kazdy sam udelal zaver co je optimalni pro jeho ucely.
Celestron CGE1400 SC355mm,Celestron C11GPS SC280mm,Televue TV-NP127 127mm APO FlatField refraktor,SW-80ED 80mm ED refraktor SBIG-ST2000XM CCD kamera, StellaCamII TV kamera, 100mm H-alfa refraktor....
ANONYMITA CLENU NA FORU
Me se na anonymite libi,ze smazava vekovy a generacni rozdil.Hodnota prispevku je dana pouze obsahem a nikoli osobni autoritou,nebo jinymi vlivy.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.
ANONYMITA CLENU NA FORU
Pupak napsal: Me se na anonymite libi,ze smazava vekovy a generacni rozdil.Hodnota prispevku je dana pouze obsahem a nikoli osobni autoritou,nebo jinymi vlivy.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku.
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D, Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
-
Monika Ch.
ANONYMITA CLENU NA FORU
ivanmsk napsal:
Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku. No jo, mě osobně je 15 a ještě jsem se tady na fóru s generačními nebo věkovými problémy nesetkala. Myslím, že je to věc každého, jestli zůstane v anonymitě, nebo zveřejní některé své údaje, aby ostatní na fóru věděli, s kým diskutují. Tohle fórum je hlavně o astronomii a ne o věkových rodílech. Osobní fotku bych sem dala, ale nemám foťák, ale až bude, určitě ji uvidíte...
Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku. No jo, mě osobně je 15 a ještě jsem se tady na fóru s generačními nebo věkovými problémy nesetkala. Myslím, že je to věc každého, jestli zůstane v anonymitě, nebo zveřejní některé své údaje, aby ostatní na fóru věděli, s kým diskutují. Tohle fórum je hlavně o astronomii a ne o věkových rodílech. Osobní fotku bych sem dala, ale nemám foťák, ale až bude, určitě ji uvidíte...
ANONYMITA CLENU NA FORU
Spíš než o věk tady jde o zodpovědnost za příspěvek.
S vlastním věkem se lze smířit, popř. ztotožnit. Je dokonce moudré to udělat.
V. K.
S vlastním věkem se lze smířit, popř. ztotožnit. Je dokonce moudré to udělat.
V. K.