ANONYMITA CLENU NA FORU

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Uživatelský avatar
MIZ
Příspěvky: 353
Registrován: 13. 08. 2004, 18:40

ANONYMITA CLENU NA FORU

#16

Příspěvek od MIZ »

Přesně tak. Nejde jen o toto fórum, jde o Inet jako celek a dostupnost mých osobních údajů na něm. Být trochu paranoidní je zdravé - jeden nikdy neví...
Mé distribuované výpočty: BOINC, nonBOINC
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11944
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

ANONYMITA CLENU NA FORU

#17

Příspěvek od MaG »

Jasně. paranoidní klidně buďte, poněvadž ten, kdo bude potřebovat zjistit si vás, ten tak učiní i bez uvádění vašich osobních údajů "nikde".

Co se mně týče, mohu se jedině omluvit, že jsem z webu stáhl info o autorovi. Je to dáno tím, že jsem línej nyní předělat ono info, neb se zabývám krom práce ještě kometami a čtením informací na webu a ... takže tipuju že někdy od léta nejpozději tam info zase bude v lepší aktuální verzi.

U mně je spíš problém, že asi není moc lidí, kteří by mně neznali :D
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod
AstronomyGreenHorn
Příspěvky: 133
Registrován: 24. 08. 2005, 01:54

ANONYMITA CLENU NA FORU

#18

Příspěvek od AstronomyGreenHorn »

Ochrana osobnych infomacii je dolezita vec.
existuje na to zakon na ktory vsak skoro vsetci kaslu.
V kazdom pripade si myslim, ze v sucasnej dobe je dobre dobrovolne uvolnovat minimalne mnozstvo informacii o sebe.
Priklad: Zalozil som si kreditny ucet v banke. Medzi inym tam bolo aj tlacivo ze banka bude dodrzovat zakon a ochrane sukromnych informacii. Asi pol roka na to moja schranka a telefon zacali byt atakovane ponukamy na kreditne uvery a moja banka o nicom "nevie".
Uživatelský avatar
ivanmsk
Příspěvky: 1463
Registrován: 17. 10. 2005, 02:35

ANONYMITA CLENU NA FORU

#19

Příspěvek od ivanmsk »

Tak trochu som vyprovokovany diskusiou okolo zdruzenia Solar a jeho webu, resp. o snimkoch Slnka cez PST.

Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk

to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127 :D
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D,  Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
VK
Příspěvky: 1851
Registrován: 12. 12. 2008, 21:59

ANONYMITA CLENU NA FORU

#20

Příspěvek od VK »

Já myslím, že děláš dobře ;)

V. K.
3J

ANONYMITA CLENU NA FORU

#21

Příspěvek od 3J »

... i když se asi opakuji...
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Hodně členů zde na fóru tají svou identitu, kterou však na svém webu mají zveřejněnou a někteří dokonce i s poštovní adresou ( viz planeta X).
Uživatelský avatar
ivanmsk
Příspěvky: 1463
Registrován: 17. 10. 2005, 02:35

ANONYMITA CLENU NA FORU

#22

Příspěvek od ivanmsk »

... i když se asi opakuji...
Také si myslím, že děláš dobře.
Zveřejněním své identity dáváš najevo, že se nemáš za co hanbit. A co zde řekneš, to říkáš i v "reálném světě".
Toto je to prave. Za svojimi názormi si stojim, mozno niekedy trochu tvrdsie, ale stareho psa uz nepreonacis... ;D

Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D,  Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
Uživatelský avatar
SKYMASTER
Příspěvky: 871
Registrován: 05. 02. 2004, 05:32

ANONYMITA CLENU NA FORU

#23

Příspěvek od SKYMASTER »

ivanmsk napsal: Tak trochu som vyprovokovany diskusiou okolo zdruzenia Solar a jeho webu, resp. o snimkoch Slnka cez PST.

Mozno nerobim dobre ale vystupujem z anonymity (nech na mna moze niekto cielene nadavat)
t.j. ivanmsk = Ivan Majchrovič
mail: ivan (dot) bpu (at) chello (dot) sk

to SKYMASTER: zatial sa osobne nepozname, ale verim, ze sa stretneme a napr. otestujeme astropix 1.4 na TV127  :D
Ver mi ze velmi rad otestuji kdekoliv cokoliv a poskytnu co mam, aby kazdy sam udelal zaver co je optimalni pro jeho ucely.
Celestron CGE1400 SC355mm,Celestron C11GPS SC280mm,Televue TV-NP127 127mm APO FlatField refraktor,SW-80ED 80mm ED refraktor SBIG-ST2000XM CCD kamera, StellaCamII TV kamera, 100mm H-alfa refraktor....
Uživatelský avatar
Pupak
Příspěvky: 956
Registrován: 17. 11. 2005, 01:23

ANONYMITA CLENU NA FORU

#24

Příspěvek od Pupak »

Me se na anonymite libi,ze smazava vekovy a generacni rozdil.Hodnota prispevku je dana pouze obsahem a nikoli osobni autoritou,nebo jinymi vlivy.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.
Uživatelský avatar
ivanmsk
Příspěvky: 1463
Registrován: 17. 10. 2005, 02:35

ANONYMITA CLENU NA FORU

#25

Příspěvek od ivanmsk »

Pupak napsal: Me se na anonymite libi,ze smazava vekovy a generacni rozdil.Hodnota prispevku je dana pouze obsahem a nikoli osobni autoritou,nebo jinymi vlivy.
Prinasi do diskuzi vetsi svobodu.Ovsem je i zdrojem urcitych projevu netolerance k nazorum jinych.Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku.
Orion N200/900, NEQ6Pro, CG5Adv, CCD Astropix 1.4+, Astropix 4.0, Canon 5D a 600D,  Ivan Majchrovič, ivan(bodka)bpu(slimak)chello(bodka)sk
Monika Ch.

ANONYMITA CLENU NA FORU

#26

Příspěvek od Monika Ch. »

ivanmsk napsal:
Je to na ludoch. Ja osobne si tykam s ludmi od 15 do 70 bez problemov (ani z mojej ani z druhej strany). Necitim generacny problem, je mi jedno, ci prispevok napise "hvezdarske ucho" alebo "stary pes", dolezita je podstata prispevku. No jo, mě osobně je 15 a ještě jsem se tady na fóru s generačními nebo věkovými problémy nesetkala. Myslím, že je to věc každého, jestli zůstane v anonymitě, nebo zveřejní některé své údaje, aby ostatní na fóru věděli, s kým diskutují. Tohle fórum je hlavně o astronomii a ne o věkových rodílech. Osobní fotku bych sem dala, ale nemám foťák, ale až bude, určitě ji uvidíte...
VK
Příspěvky: 1851
Registrován: 12. 12. 2008, 21:59

ANONYMITA CLENU NA FORU

#27

Příspěvek od VK »

Spíš než o věk tady jde o zodpovědnost za příspěvek.

S vlastním věkem se lze smířit, popř. ztotožnit. Je dokonce moudré to udělat.

V. K.
Odpovědět