Atrovybavení - PRODÁNO

Uživatelský avatar
PetrV
Příspěvky: 765
Registrován: 12. 09. 2008, 14:35
Bydliště: Praha

Re: Prodej astrovybavení.

#16

Příspěvek od PetrV »

Dobrý den, posílám mail na zrcátko WO.
PetrV
Uživatelský avatar
Kami
Příspěvky: 2081
Registrován: 02. 01. 2004, 06:45
Věk: 49

Re: Prodej astrovybavení.

#17

Příspěvek od Kami »

Pro kolegu zamluvení některého astro vybavení... Zaslán e-mail.
Díky za zprávu.
*Kami*
SW102/500, SW ED100/900, R100/1500, R125/1583, N127/646, R150/1800, C150/2250, N152/1178, N170/1022, KC200/2000, NCN310/1768/5970,... + další sklíčka do 0,75m.
Markus7666
Příspěvky: 7
Registrován: 04. 10. 2016, 17:03

Re: Prodej astrovybavení.

#18

Příspěvek od Markus7666 »

Ahoj Kolegové, tyto položky jsou již prodané: Sky-Watcher EQ6 Pro, Red Dot,Kolimátor Hotech, Zenitové zrcátko WO a Hyperior 5,17,24mm.
Všem zájemcům o tyto položky jsem poslal zprávu, pokud jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám .
Uživatelský avatar
Howking
Příspěvky: 1614
Registrován: 31. 08. 2015, 12:02
Bydliště: Ostrava
Věk: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej astrovybavení.

#19

Příspěvek od Howking »

sz - tvguider
Markus7666
Příspěvky: 7
Registrován: 04. 10. 2016, 17:03

Re: Prodej astrovybavení.

#20

Příspěvek od Markus7666 »

Dobré odpoledne,vše krom Wixen VC200L + Vixen Focal Reducer VC200 je v tuto chvíli prodané.Co provdu s tímto kouskem ještě uvidím.Všem děkuji za zájem a trpělivost.Marek
Uživatelský avatar
Milans
Příspěvky: 75
Registrován: 25. 03. 2012, 20:31
Bydliště: Praha 5 Radotín
Věk: 62

Re: Prodej astrovybavení.

#21

Příspěvek od Milans »

TV guider ,výrobek p.Martina Myslivce +kamera Wat-902h+pozicioner 2000kč
Mám zájem pokud ještě je volný.Díky
Zamčeno