Dobrý den, posílám mail na zrcátko WO.
PetrV
Atrovybavení - PRODÁNO
Re: Prodej astrovybavení.
Pro kolegu zamluvení některého astro vybavení... Zaslán e-mail.
Díky za zprávu.
*Kami*
Díky za zprávu.
*Kami*
SW102/500, SW ED100/900, R100/1500, R125/1583, N127/646, R150/1800, C150/2250, N152/1178, N170/1022, KC200/2000, NCN310/1768/5970,... + další sklíčka do 0,75m.
-
Markus7666
- Příspěvky: 7
- Registrován: 04. 10. 2016, 17:03
Re: Prodej astrovybavení.
Ahoj Kolegové, tyto položky jsou již prodané: Sky-Watcher EQ6 Pro, Red Dot,Kolimátor Hotech, Zenitové zrcátko WO a Hyperior 5,17,24mm.
Všem zájemcům o tyto položky jsem poslal zprávu, pokud jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám .
Všem zájemcům o tyto položky jsem poslal zprávu, pokud jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám .
-
Markus7666
- Příspěvky: 7
- Registrován: 04. 10. 2016, 17:03
Re: Prodej astrovybavení.
Dobré odpoledne,vše krom Wixen VC200L + Vixen Focal Reducer VC200 je v tuto chvíli prodané.Co provdu s tímto kouskem ještě uvidím.Všem děkuji za zájem a trpělivost.Marek
Re: Prodej astrovybavení.
TV guider ,výrobek p.Martina Myslivce +kamera Wat-902h+pozicioner 2000kč
Mám zájem pokud ještě je volný.Díky
Mám zájem pokud ještě je volný.Díky