Pristali Američania na Mesiaci ?

Rakety, sondy, mise....zkrátka dobývání vesmíru a vše kolem!
Odpovědět
Maser
Příspěvky: 2297
Registrován: 22. 08. 2006, 03:41
Bydliště: Rumburk
Věk: 44

Pristali Američania na Mesiaci ?

#256

Příspěvek od Maser »

Já bych to téma zamknul... Stejně to k ničemu dobrému nevede.  :(To by také k ničemu dobrému nevedlo. Je tu ještě jedno stejné téma a pokut se najdou tací, co o tomto tématu chtějí diskutovat, tak si když tak založí vlákno nové. Pokud tě takové diskuse rozčilují, tak je jednoduše ignoruj.  ;)


pro Vlado: Tmavé skvrny jsou správně. Nemůžeš přeci srovnávat záběr z několika metrů se záběrem z několika desítek kilometrů. Jemná členitá struktura odráží jinak než sešlapaná hladká.
I kdyby ty snímky byly udělané třeba v tom photoshopu, tak to nedokazuje, že na Měsíci američané nebyly.

Už sem se tě tu jednou ptal na několik základních důkazů o přistání, ale vůbec si mi na to korektně neodpověděl, prý by si byl v ohrožení.

Jojo, máš to asi těžké. Mít spoustu nezvratných důkazů o podvrhu století, ale ze strachu je nesmět zveřejnit. :-[
Meade LX90 8"SCT f/10; AZ-EQ6 GT; Vixen VMC110L; TS Photoline 90/600 APO Triplet; Canon EOS 60Dm; Canon EOS 600D; ASI120MC; ASI178MMC
Uživatelský avatar
Jiri_Skalsky
Příspěvky: 527
Registrován: 21. 06. 2006, 16:08

Pristali Američania na Mesiaci ?

#257

Příspěvek od Jiri_Skalsky »

Vážení účastníci diskuse,myslím,že tu nadejde doba,kdy tu někdo zpochybní i Vaše obrázky mlhovin a galaxií a vůbec všeho,co se nahoře fotografuje.
Jak se jmenoval hvězdář,kterému tenkrát v 17.století ten jezuita u dalekohledu vysvětloval,že to,co ve svém přístroji vidí,je jen klam?
Je to jen nesmírná odvaha a statečnost se postavit proti celému světu. I když sem tam se nějaký problém opravdu povede vyvrátit,ale na těch měsíčních přistáních.....
Ještě uvedu jednu maličkost: Zkuste si při úplňku vzít tužku a papír a nakreslete si Měsíc tak,jak ho vidíte. Pak si vezměte malé kukátko a udělejte totéž. Nakonec si jej vyfotografujte a všechno si dejte vedle sebe. nebudete se stačit divit.

J.S.
Uživatelský avatar
Keramx
Příspěvky: 125
Registrován: 12. 04. 2005, 13:37

Pristali Američania na Mesiaci ?

#258

Příspěvek od Keramx »

To už je podobně plodná diskuse jako debata na téma "Shodili si Američani baráky na Manhattanu sami?".
Myslím že tu bylo 100x vše vysvětleno, žádné odborné autority nikdy lety na měsíc nezpochybnily, nemá cenu dál přesýpat tuhle hlínu. Zlato tu není. 8-)
Uživatelský avatar
FunTomas
Příspěvky: 3912
Registrován: 21. 07. 2003, 13:20

Pristali Američania na Mesiaci ?

#259

Příspěvek od FunTomas »

Tak o návšteve američanov na Mesiaci nepochybujem, ale ten druhý príklad... Toto sem už vôbec nepatrí, ale som presvedčený, že vysvetlenia a fakty podané oficiálne veľmi zaostávajú za natočenými dôkazmi. Ale kto si dnes oficiálne trúfne vyhlásiť, že to neboli len spomínaní teroristi? ;D Automaticky ho zaradia medzi nich. :(
mail to:fun2mas(at)gmail.com
Uživatelský avatar
Keramx
Příspěvky: 125
Registrován: 12. 04. 2005, 13:37

Pristali Američania na Mesiaci ?

#260

Příspěvek od Keramx »

Že jsem nemlčel. Chtěl jsem to téma ukončit a ne rozvětvit... :-/
Uživatelský avatar
Honza Ebr (honza42)
Příspěvky: 3534
Registrován: 20. 10. 2004, 14:48

Pristali Američania na Mesiaci ?

#261

Příspěvek od Honza Ebr (honza42) »

já nechápu tyhle snahy "ukončit téma". tam, kde je to úplně OT, různé žbrblání o ničem, tak dobře. ale podle mě by na AF tohle mělo být, měli bychom se snažit plnit "osvětovou" funkci. kdo je ochoten trpělivě vysvětlvoat lidem, proč jsou jejich argumenty mylné, ať sem přispívá, kdo není, tak at si tohoto tématu nevšímá. mě to přidje jednoduché.

být tady moderátor, tak téma nechám a smažu tu nesmyslnou diskuzi o tom, že by se to mělo zamknout nebo smazat, samozřejěm četně thoto příspěvku. ale protože tu moderátor nejsem, tak je to jenom můj skromný návrh :)
Taurus 500/2100, Paracorr, 24 a 14 mm ES 82 st., Nagler 9, Radian 6, Kasai 4, UHC, OIII a Hbeta. 200D a 250D, Canon 10-18/4.5-5.6, 24/2.8, 50/1.8, 85/1.8, 70-200/4L, 400/5.6L, SW MAK 127 a 90, TAL MT-3S
Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7217
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 57

Pristali Američania na Mesiaci ?

#262

Příspěvek od Artaban »

To honza 42: Souhlasim a snad budu mít trpělivost s osvětou ikdyž to je někdy asi marný :-/
Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
FunTomas
Příspěvky: 3912
Registrován: 21. 07. 2003, 13:20

Pristali Američania na Mesiaci ?

#263

Příspěvek od FunTomas »

Súhlasím, malo sa to zmazať už keď to Pito zakladal.
mail to:fun2mas(at)gmail.com
Uživatelský avatar
Martin Vyskočil
Příspěvky: 1940
Registrován: 27. 11. 2005, 21:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 43

Pristali Američania na Mesiaci ?

#264

Příspěvek od Martin Vyskočil »

já nechápu tyhle snahy "ukončit téma". tam, kde  je to úplně OT, různé žbrblání o ničem, tak dobře. ale podle mě by na AF tohle mělo být, měli bychom se snažit plnit "osvětovou" funkci. kdo je ochoten trpělivě vysvětlvoat lidem, proč jsou jejich argumenty mylné, ať sem přispívá, kdo není, tak at si tohoto tématu nevšímá. mě to přidje jednoduché.

být tady moderátor, tak téma nechám a smažu tu nesmyslnou diskuzi o tom, že by se to mělo zamknout nebo smazat, samozřejěm četně thoto příspěvku. ale protože tu moderátor nejsem, tak je to jenom můj skromný návrh :)
Honzo, podle me ma cenu to vysvetlovat lidem, kteri si to chteji nechat vysvetlit, ale ne tem, kteri jsou skalopevne presvedceni o sve pravde a spis tu ty nesmysly rozsiruje.
TS 15x70, "Ostříží oko" 60/1040 (refraktor vlastní konstrukce)
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24388
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Pristali Američania na Mesiaci ?

#265

Příspěvek od MilAN »

Honza Ebr:
víš , argumentace platí v případech logiky, v případě demagogie  je k ničemu. Aby bylo jasno, kam směřuji, uvedu příklady :

- jsou tam koutové odražeče , lehce kontrolované  :dovezli je tam později
-byl přímý přenos   : nahráli ho ve studiu
-jsou fotky : vyrobili to ve Photoshopu
-lehce to celé kontrolovali Rusové a odhalili by podvod : jsou spojeni proti celému světu
-bylo možné  sledovat trasu i komunikaci  mezi lodí a Zemí : vypustili tam malé rádio

Stačí si přečíst vladoviny na kosmo.cz, kde už je všem s těmito "argumenty" pro srandu. Tady ho ještě málo lidí zná, proto s ním chtějí vážně diskutovat. Což nejde , pokud je někdo demagog nebo si z vás celou dobu dělá blázny.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Maser
Příspěvky: 2297
Registrován: 22. 08. 2006, 03:41
Bydliště: Rumburk
Věk: 44

Pristali Američania na Mesiaci ?

#266

Příspěvek od Maser »

Milan má pravu. Vladovi nemá cenu něčím argumentovat, ignoruje to.

Debata na toto téma rozhodně není zbytečná, ale pouze s někým, kdo si chce nechat vysvětlit určité nesrovnalosti, nebo kdo příjde s rozumnými argumenty.  ;)
Meade LX90 8"SCT f/10; AZ-EQ6 GT; Vixen VMC110L; TS Photoline 90/600 APO Triplet; Canon EOS 60Dm; Canon EOS 600D; ASI120MC; ASI178MMC
Uživatelský avatar
Vlado
Příspěvky: 58
Registrován: 03. 06. 2010, 21:10

Pristali Američania na Mesiaci ?

#267

Příspěvek od Vlado »

Milane . Tam kde  končí  argumenty  ,  tam nastupují  urážky a ignorace racionálních důkazu a taky snaha o cenzuru.

Připomínám , že dnes , je  ,  41 . výročí,  největšího podvodu milénia .
Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7217
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 57

Pristali Američania na Mesiaci ?

#268

Příspěvek od Artaban »

Pod vodu si dej hlavu Vlado. Nechci urazit,, to myslim vážně.
Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
Vlado
Příspěvky: 58
Registrován: 03. 06. 2010, 21:10

Pristali Američania na Mesiaci ?

#269

Příspěvek od Vlado »

Já už , nějakú , tu stovku hodin, měl  hlavu pod vodou. Vím jak to tam vyzerá .
Uživatelský avatar
MartinZ
Příspěvky: 327
Registrován: 13. 04. 2010, 16:20

Pristali Američania na Mesiaci ?

#270

Příspěvek od MartinZ »

ONO je to přesně tak,jenom naopak.
Podívej se na výše uvedené snímky a trochu přemýšlej. Já ti napovídat nemůžu. Byl bych v ohrožení.Tak aby jsi neřekl, že jsou tady na tebe všichni oškliví, tak já ti pomůžu. Pokud sem napíšeš co víš, už nebudeš jediný v ohrožení a to nebezpečí se přenese na všechny tady registrované. No a navíc všechny zdejší jednoduše přesvědčíš a dokážeš jim ten velkolepý podvod. - Jednoduché řešení ne? :-?
Odpovědět