Planetární kamera

Odpovědět
Jikra
Příspěvky: 2
Registrován: 05. 04. 2025, 09:51

Planetární kamera

#1

Příspěvek od Jikra »

Ahoj,
teprve začínám a hodila by se mi nějaká barevná planetárka - nejlépe ASI462MC/662MC/nebo nějaká podobná. Takže pokud vám něco takového někde leží, budu rád za nabídku
Jirka
Uživatelský avatar
Radimx
Příspěvky: 20
Registrován: 06. 10. 2014, 15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
Věk: 46

Re: Planetární kamera

#2

Příspěvek od Radimx »

Ahoj,

budu prodávat ASI 585 MC koupenou v lednu 2026, se zárukou u dalekohledy.cz
Kompletní balení. Plně funkční. Jsem z Ostravy - Poruby, kdyby náhodou.
https://www.dalekohledy.cz/kamera-zwo-a ... nechlazena
Dobson 12" GOTO, Dobson 6" GOTO, Evolux 62 ED + adventurer GTI, ZWO ASI 533MC PRO, ASI 585MC, ASI 662MC, ASIAIR plus...atd.
Uživatelský avatar
Saturnax
Příspěvky: 331
Registrován: 17. 05. 2020, 12:00
Věk: 46

Re: Planetární kamera

#3

Příspěvek od Saturnax »

Ahoj, ja aktualne ponukam Player One Neptune-C II: viewtopic.php?p=559816#p559816
MS
Uživatelský avatar
Radimx
Příspěvky: 20
Registrován: 06. 10. 2014, 15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
Věk: 46

Re: Planetární kamera

#4

Příspěvek od Radimx »

No mám i 662MC :). Poslal jsem zprávu.
Dobson 12" GOTO, Dobson 6" GOTO, Evolux 62 ED + adventurer GTI, ZWO ASI 533MC PRO, ASI 585MC, ASI 662MC, ASIAIR plus...atd.
Odpovědět