Ahoj,
teprve začínám a hodila by se mi nějaká barevná planetárka - nejlépe ASI462MC/662MC/nebo nějaká podobná. Takže pokud vám něco takového někde leží, budu rád za nabídku
Jirka
Planetární kamera
Re: Planetární kamera
Ahoj,
budu prodávat ASI 585 MC koupenou v lednu 2026, se zárukou u dalekohledy.cz
Kompletní balení. Plně funkční. Jsem z Ostravy - Poruby, kdyby náhodou.
https://www.dalekohledy.cz/kamera-zwo-a ... nechlazena
budu prodávat ASI 585 MC koupenou v lednu 2026, se zárukou u dalekohledy.cz
Kompletní balení. Plně funkční. Jsem z Ostravy - Poruby, kdyby náhodou.
https://www.dalekohledy.cz/kamera-zwo-a ... nechlazena
Dobson 12" GOTO, Dobson 6" GOTO, Evolux 62 ED + adventurer GTI, ZWO ASI 533MC PRO, ASI 585MC, ASI 662MC, ASIAIR plus...atd.
Re: Planetární kamera
Ahoj, ja aktualne ponukam Player One Neptune-C II: viewtopic.php?p=559816#p559816
MS
MS
Re: Planetární kamera
No mám i 662MC
. Poslal jsem zprávu.
Dobson 12" GOTO, Dobson 6" GOTO, Evolux 62 ED + adventurer GTI, ZWO ASI 533MC PRO, ASI 585MC, ASI 662MC, ASIAIR plus...atd.