Ahoj,
po jarním vyklízení jsem našel deset let nepoužitý moonlite focuser z borga (80 tube).
Je dvourychlostní 2" a je čistě manuální (stáří bude kolem 20let), posuv focuseru je 4.5".
Při ostření ale nemá úplně čistý chod - je tam pravidelné "škubnutí", asi někde v převodech.
Vnitřní trubka a válečky pro odvalování vypadají OK. Průměr závitu směrem k dalekohledu je 68mm x 0.75mm stoupání.
Kdo má možnost dílničky a chtěl by se na to podívat, tak může mít pěkný focuser.
fotky:
https://photos.app.goo.gl/BNBAkaNmTzabGWJn9
500Kč? a dovezu po Praze5 a bližším okolí osobně (Dejvice, Stodůlky, Řepy, Řeporyje,...)
Moonlite focuser - PRODÁNO
Moonlite focuser - PRODÁNO
Naposledy upravil(a) jendall dne 03. 06. 2026, 22:25, celkem upraveno 1 x.
Re: Moonlite focuser
Prodáno. Děkuji za zájem a doufám, že bude sloužit lépe, než u mě 10let ve skříni
