Doporučuji odkaz
- Stanislavxyz
- Příspěvky: 1374
- Registrován: 24. 10. 2012, 19:10
Re: Doporučuji odkaz
Toto na mě vykouklo na Seznamu: https://www.novinky.cz/clanek/pocasi-ce ... eed_filter článek o ničem, ale ta fotografie je pěkná! Často jsou "skřítci" chycení někde nad mrakem, mnohdy člověk neví, kde je nahoře a kde dole, tady s tou krajinkou se mi to líbí.
Vas rotundum/Lynx hic potat/Hic est carrus/Palum motat!
Re: Doporučuji odkaz
Krásna, premyslená kompozícia dnešného APOD:
https://apod.nasa.gov/apod/ap260612.html
https://apod.nasa.gov/apod/ap260612.html
Sluníčkomet dvojkanón v2.1: Lunt LS50THa & TS 80/560 + Herschelov hranol, Solar Continuum
AZ-EQ6 + TS 125/975 SD, SW Flextube 300/1500
CZJ 50/540, Telementor 63/840
AZ-EQ6 + TS 125/975 SD, SW Flextube 300/1500
CZJ 50/540, Telementor 63/840
Re: Doporučuji odkaz
Moc pěkné! V Avebury jsem byl, ten kamenný kruh je impozantní!
Tlustá Berta (Celestron CPC-1100 XLT), Lunt LS60TC, WO ZenithStar 73 III APO, Lacerta Herschel, binohlava MaxBright II, okuláry Vixen LVW 42, Baader Eduiascopic 35, Hyperion 31 a Click Zoom, TV Apollo 11 a Nagler Zoom 6-3, triedr Kowa XD 8x33 Genesis 
- SIRIUS_758
- Příspěvky: 2819
- Registrován: 26. 02. 2008, 23:09
Re: Doporučuji odkaz
Recenze na POSECu :
https://posec.astro.cz/index.php/clanky ... tra-2-cast
Do první části jsem přidal ještě další odstavec, aby 2.část nebyla neúnosně dlouhá...
https://posec.astro.cz/index.php/clanky ... tra-2-cast
Do první části jsem přidal ještě další odstavec, aby 2.část nebyla neúnosně dlouhá...
- MaG
- Příspěvky: 11938
- Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
- Bydliště: Jablonec nad Nisou
- Kontaktovat uživatele:
Re: Doporučuji odkaz
Ta recenze je velice zajímavá, určitě bych byl moc rád, kdyby šlo někdy udělat společný test Google Pixel 8 Pro a Vivo X300 Ultra. Neříkám, že jsou to srovnatelné mobily, ale Pixel beru zatím za nejlepší fotomobil ve své cenové kategorii, který podle mě předběhl dobu a šlape na paty mobilům o polovinu až dvojnásobek ceny dražším. A hlavně by mě zajímaly snímky za šera, za tmy a v nějakém manuálním módu i mnohadesíteksekundové snímky Mléčné dráhy. Do té doby je to pro mě jen velmi povedený fotomobil.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Omegon RC8 203/1624, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod