Kulová hvězdokupa M53
Re: Kulová hvězdokupa M53
V tomhle vlákně moc fotek nepřibývá a přitom je to taková zajímavá skupinka kulových hvězdokup... Dal jsem jí tentokrát skoro 17 hodin expozic, což si myslím zaslouží 

GSO RC 152/1370, TS APO Quadruplet 70/350, Baader Scopos 66/400, montáž CG-5 GT ADV, ASI1600MM-C, ASI462MM, ASI220MM mini, Canon EOS600Dmod., SharpCap, PHD2, triedr Helios 7x50