Supernovy
Re: Supernovy
Mohu se zeptat, z jakého zdroje berete informace o aktuálně viditelných supernovách? Zajímalo by mě v bližší budoucnosti změřit pro nějakou ze supernov spektrum. Díky za info.
Newton 150/1200 (f/8) Explorer 150PL na HEQ5-pro, eVscope 2
Re: Supernovy
SN mají tyhle stránky : https://www.rochesterastronomy.org/supernova.html
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Re: Supernovy
Už to vidím. Díky moc za odkaz!
Newton 150/1200 (f/8) Explorer 150PL na HEQ5-pro, eVscope 2
- Ondra_z_hor
- Příspěvky: 825
- Registrován: 30. 07. 2018, 08:57
Re: Supernovy
Nechal jsem se inspirovat vasimi snimky a behem nedavnych dvou jasnych noci jsem nafotil SN 2026kid v teto pekne galaxii. Vice info o snimku a jeho originalni velikost na https://astrofotky.cz/gallery.php?show= ... 290904.jpg
- Přílohy
-
- NGC_5907_web_cropped.jpg (131.26 KiB) Zobrazeno 125 x