Pavel7

Komentáře a hodnocení k uskutečněným obchodům. POZOR!!! - Přispívat mohou pouze prodávající a kupující !!
Odpovědět
Uživatelský avatar
martbad
Příspěvky: 192
Registrován: 20. 01. 2014, 20:32

Pavel7

#1

Příspěvek od martbad »

I když jsem se prokazatelně ozval na inzerát jako první, po jedné SZ už nekomunikuje a zboží nakonec prodává jinde.

Tak dík.

marta
Uživatelský avatar
hades
Příspěvky: 3405
Registrován: 01. 11. 2017, 10:02
Věk: 41

Re: Pavel7

#2

Příspěvek od hades »

Abych předešel zbytečné eskalaci, musím upozornit na fakt, že prodávající nemá povinnost prodat prvnímu zájemci. AF nijak neupravuje vztahy mezi prodávajícím a kupujícím, je to jen mezi nimi, jak si jedna nebo druhá strana určí pravidla.
William Optics FluoroStar 110, AFR-IV, ASI533MM Pro, EQ-6 R, Berlebach Planet, SVBony SV305M Pro, Intel NUC, DeepSkyDad AF3 a pár dalších kravin vlastní výroby
Astrofotky
Uživatelský avatar
martbad
Příspěvky: 192
Registrován: 20. 01. 2014, 20:32

Re: Pavel7

#3

Příspěvek od martbad »

hades píše: 03. 06. 2023, 15:36 Abych předešel zbytečné eskalaci, musím upozornit na fakt, že prodávající nemá povinnost prodat prvnímu zájemci. AF nijak neupravuje vztahy mezi prodávajícím a kupujícím, je to jen mezi nimi, jak si jedna nebo druhá strana určí pravidla.
To sice ano, ale oba jsme na af již dostatečně dlouho, abychom věděli, že toto nepsané pravidlo zde funguje dlouhé roky.

Prodávající napsal v podstatě jednu holou větu a pak už nekomunikoval, i když já jsem komunikoval slušně a měl jsem snahu se domluvit.

Chování hodné marketplacu na facebooku, jsem zde na af v bazaru viděl poprvé. Tak jenom aby i ostatní nebyli při "komunikaci" stímto prodejcem překvapení, stejně jako jsem byl já.

marta
Odpovědět