Slunce 2018

Pozorování Slunce, Měsíce, planet, planetek, komet, meteorických rojů, atd.
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Re: Slunce 2018

#31

Příspěvek od MilAN »

Proč musí být vlákno označováno rokem, jsem nikdy nechápal.
a proč které vlákno a kde vzniklo, je potřeba se ptát autora toho vlákna. To není dáno nějakým systémem nebo automatikou, s tím musí někdo přijít. Ale vlákna si tu může zakládat kde kdo, což nepovažuji za šťastné
Osobně bych nerozlišovat třídění na Pozorování a Fotografování - obojí patří do POZOROVÁNÍ, kde by bylo možno rozlišit vizuální , fotogrrafické rádiové, radarové, televizní, EAA a podobně
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8293
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Re: Slunce 2018

#32

Příspěvek od Cztwerec »

No jasně, je to o autorech, upřímně, bych množství vláken zredukoval a nechal to už na moderatorech, přes žádost. Já jsem to bral zpětně jako informaci, je super podívat se na vlákno s označením roku, vzhledem k určité archivaci je to výborné a přínosné.

A také ale věřím, že není v silách moderátorů, tohle neustále sledovat a upravovat.
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Re: Slunce 2018

#33

Příspěvek od MilAN »

Tak ono je 10 moderátorů a ve skutečnosti vlastně funguje 1+1.
Ten systém se nepodařilo moc zjednodušit, protože od začátku byl takhle ( tedy dříve více ) chaotický a nebylo by ho možno trochu smysluplně poskládat tak, aby se neporušila kontinuita příspěvků.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17622
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: Slunce 2018

#34

Příspěvek od MMys »

Mám obavy, že to historicky vzniklé rozdělení už nejde nijak sloučit. Jak ??? Jediná možnost, kterou AF umí je dát příspěvky z jednoho tématu před nebo za druhé téma. A to je blbě.

Prokombinovat to podle data engine fóra neumí. A ručně to je nesmys, to by byla práce na týdny. A jelikož tu reálně funguju jako správce a moderátor já a jako další moderátor Karell (díky zde jemu, hlídá to pravdu poctivě i když já zrovna nemůžu), tak to fakt není v našich silách.

Takže se smiřte s tím, že to tak prostě už asi zůstane. Leda napsat nějaký skript, který by to v databázi nějak zkombinoval podle data. Ale to by asi musel správce serveru, Honza Štrobl, tohle já nezvládnu.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8293
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Re: Slunce 2018

#35

Příspěvek od Cztwerec »

Jediný skript který by fungoval - zamyšlení samotných autorů příspěvků... ale to už není v silách nikoho jiného, než jich samotných...
Lectorem iustus...
Odpovědět