BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

Odpovědět
Uživatelský avatar
czstanc
Příspěvky: 32
Registrován: 22. 10. 2014, 22:37

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#1

Příspěvek od czstanc »

Čau ve spolek .
Koupil jsem jeden metr fólie k vizuálnímu pozorování slunce.
O polovinu z ni ( 50*50 cm) se velice rád podělim.
A to za astronomických 700 Kč.
Dohoda Nemožná :-)
Uživatelský avatar
Mareczech
Příspěvky: 129
Registrován: 29. 01. 2013, 19:00

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#2

Příspěvek od Mareczech »

Ahoj,
Ja se prosim hlasim.

SZ

Diky,
Mareczech
Celestron SkyMaster 25x100 na stativu Vanguard Tracker 2
Canon 15×50 IS
KOWA YF 8x30
Genira 8×30 made in DDR
filtry TS #80A a #21, Omegon LPR
vodička Baader a hadřík Meade
Uživatelský avatar
scibuff
Příspěvky: 150
Registrován: 19. 10. 2012, 13:19

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#3

Příspěvek od scibuff »

Ak este ostane, tiez by som mal zaujem, stacilo by mi 10x10 alebo 15x10 cm
276P/Vorobjov
NEO (8) 2011 EB7, 2011 HD63, 2011 PW6, 2013 EP41, 2013 FC11, 2014 FG33, 2014 GF45, 2014 QP362
TNO (6) 2012 HH2, 2014 FP43, 2014 GE45, 2014 QF433, 2014 UH192, 2014 WT69
MBA (>1000)
Uživatelský avatar
czstanc
Příspěvky: 32
Registrován: 22. 10. 2014, 22:37

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#4

Příspěvek od czstanc »

zbývá 20*10 ,10*10
Uživatelský avatar
LoboCrew
Příspěvky: 29
Registrován: 16. 01. 2015, 19:01

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#5

Příspěvek od LoboCrew »

zbývá 20*10 ,10*10
mel bych zajem o 10x10 odkud jsi?diky.zitra se budu motat po vysocine.diky.
Uživatelský avatar
czstanc
Příspěvky: 32
Registrován: 22. 10. 2014, 22:37

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#6

Příspěvek od czstanc »


mel bych zajem o 10x10 odkud jsi?diky.zitra se budu motat po vysocine.diky.SZ
Uživatelský avatar
Hasan
Příspěvky: 135
Registrován: 18. 01. 2015, 17:38

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#7

Příspěvek od Hasan »

Prosím do sz co za zbytek folie. Díky
SW 150/750, EQ3-2
Uživatelský avatar
Lukas-Q
Příspěvky: 42
Registrován: 26. 12. 2009, 23:15

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#8

Příspěvek od Lukas-Q »

Ahoj.
Máte ještě fólii 10x10? Zaplatím včetně poštovného.
Tu 50x50 rozsřihni na 4x25x25 a vemu čtvrtinu za čtvrtinovou cenu. což?
Uživatelský avatar
Bill
Příspěvky: 4762
Registrován: 11. 01. 2007, 19:54
Bydliště: Uničov

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#9

Příspěvek od Bill »

Pokud by se ta 20x10 stříhala napůl, tak bych si 10x10 vzal.

Bill
M:736 750 113
Uživatelský avatar
Hasan
Příspěvky: 135
Registrován: 18. 01. 2015, 17:38

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#10

Příspěvek od Hasan »

Chtel jsem vzit zbytek, ale mi staci polovina....
SW 150/750, EQ3-2
Uživatelský avatar
czstanc
Příspěvky: 32
Registrován: 22. 10. 2014, 22:37

BAADER FILTR SLUNEČNÍ (FOLIE)

#11

Příspěvek od czstanc »

PRODANO
Odpovědět