kesi

Komentáře a hodnocení k uskutečněným obchodům. POZOR!!! - Přispívat mohou pouze prodávající a kupující !!
Odpovědět
Johny P.
Příspěvky: 6
Registrován: 21. 09. 2012, 16:08

kesi

#1

Příspěvek od Johny P. »

Děkuji kesimu za uskutečněný obchod a skvělou komunikaci. Hledáček dorazil v perfektním stavu a pěčlivě zabalen. Spokojenost
Uživatelský avatar
elon254
Příspěvky: 1057
Registrován: 09. 12. 2011, 12:40

kesi

#2

Příspěvek od elon254 »

Vše OK(a ještě něco navíc). Děkuji za obchod!
UL 6", UL 14", Meopta AD, 70/900, CZ 8x30, 7x50,
okulary: ATC 32/8/4, Cz 10/16/20, GSO 30, SPL25, TV Radian 18/10/6, TS 8,Vixen LV 4/2,5
filtr: O Ill, UHC, H-beta, solar
http://planety.g6.cz/
http://www.boto.cz
http://elon254.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
E3die
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 07. 2012, 10:52
Bydliště: Ostrava

kesi

#3

Příspěvek od E3die »

Taktez diky za perfektni obchod (hranol Baader Zeiss), diky moc :)

Tom
SW ED100, AZ4, EQ5, SW MAK 127, SW DOB 254/1200
Uživatelský avatar
Sourvey
Příspěvky: 31
Registrován: 12. 11. 2012, 17:22

kesi

#4

Příspěvek od Sourvey »

Děkuji kesimu za obchod, vše dorazilo v pořádku AZ4 je v perfektním stavu. Díky moc Sourvey... :)
Uživatelský avatar
Sasa3
Příspěvky: 4699
Registrován: 06. 11. 2007, 15:22
Bydliště: Ricany
Kontaktovat uživatele:

kesi

#5

Příspěvek od Sasa3 »

Taky diky za obchod. Okular dorazil v prefektnim stavu. Myslel jsem, ze se kesi vytahuje, ze je jak novy. Opravdu, ani smitko. Jako kdyby nebyl z te krabice ani vytazeny. Diky.
ATC82/1670, Telementor, AS80, AS110, FOA-60Q, Tak 100DZ
http://www.fzu.cz/~kupco/astro/
Uživatelský avatar
Lamid
Příspěvky: 651
Registrován: 17. 02. 2013, 16:22
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

kesi

#6

Příspěvek od Lamid »

Zasielka bola dorucena v 100% stave ako z obchodu, tovar, obal, dokonca aj zarucny list.

Skvele, vsetko dobre praje

lamid
Odpovědět