Věříte na ufouny?

Pozorovací techniky, odkazy na stránky s pozorováním, umělé družice, ufo a vůbec veškerá pozorování, která se jinam nehodí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radous
Příspěvky: 309
Registrován: 27. 01. 2006, 15:07

Věříte na ufouny?

#1

Příspěvek od Radous »

Napadla mně taková srandovní anketka... ;D
"Sněhové vločky jsou v pekle vzácné" S. Weinberg
Uživatelský avatar
peta
Příspěvky: 432
Registrován: 21. 06. 2002, 20:06

Věříte na ufouny?

#2

Příspěvek od peta »

otazka je, co vse myslis slovem ufouni... pokud jde o neidentifikovatelne letajici objekty, pak neverim ze jde o mimozemske bytosti...

v mimozemske inteligentni bytosti ve vesmiru ovsem verim... podle mne je takovych civilizaci spousta...
petr(zavinac)fajkos.com
Uživatelský avatar
Radous
Příspěvky: 309
Registrován: 27. 01. 2006, 15:07

Věříte na ufouny?

#3

Příspěvek od Radous »

B je správně...  ;D

:hi:

peta napsal: otazka je, co vse myslis slovem ufouni... pokud jde o neidentifikovatelne letajici objekty, pak neverim ze jde o mimozemske bytosti...

v mimozemske inteligentni bytosti ve vesmiru ovsem verim... podle mne je takovych civilizaci spousta...
"Sněhové vločky jsou v pekle vzácné" S. Weinberg
Uživatelský avatar
T.o.m
Příspěvky: 514
Registrován: 28. 05. 2002, 22:36

Věříte na ufouny?

#4

Příspěvek od T.o.m »

Hlasoval jse pro, protože věřím v nějaké bakterie na Europě  -  třeba tam sondy něco najdou :)
Tom :hi:

---------------------------
Už jsem tedy odebral hlas (po úpravě otázky).
Luky

Věříte na ufouny?

#5

Příspěvek od Luky »

Tady je opravdu otazkou, jaky druh zivota se mysli tim slovem "ufoni"...

Ja jsem to pojal jako inteligentni civilizaci a proto jsem hlasoval "ne". Myslim, ze jsme opravdu vyjimkou. Na zivot na urovni bakterii bych aji veril ;)
Uživatelský avatar
Radous
Příspěvky: 309
Registrován: 27. 01. 2006, 15:07

Věříte na ufouny?

#6

Příspěvek od Radous »

Tak sem to upřesnil... ;D Ještě pro úplnost, ne že nás navštěvují, ale že vůbec někde jsou...
"Sněhové vločky jsou v pekle vzácné" S. Weinberg
Uživatelský avatar
Ota
Příspěvky: 51
Registrován: 31. 03. 2004, 23:00

Věříte na ufouny?

#7

Příspěvek od Ota »

To je pěkné, že jste to upřesnil, ale potom bych asi hlasoval jinak. Ono je to stejně jedno...
Osobně si myslím, že není důvod, abychom byly ve vesmíru jediní, kdo mají nějakou inteligenci. Ale nelíbí se mi ten pojem ufouni, proto jsem také hlasoval ze začátku ne. Osobně pod pojmem UFO vidím pouze to, že se jedná o neidentikovatelný létající objekt, ať už se jedná o cokoliv.
Uživatelský avatar
Radous
Příspěvky: 309
Registrován: 27. 01. 2006, 15:07

Věříte na ufouny?

#8

Příspěvek od Radous »

Anketa nabízí možnost odstranït hlas a hlasovat znovu... využijte jí.. ;)
"Sněhové vločky jsou v pekle vzácné" S. Weinberg
Morpheus

Věříte na ufouny?

#9

Příspěvek od Morpheus »

Je nie moc múdre veriť že sme vo vesmíre sami. Vesmír je veľký a to, že sme tu sami je dosť nepravdepodobné. ;D
Uživatelský avatar
cieja
Příspěvky: 228
Registrován: 27. 01. 2004, 23:07
Bydliště: Chlebičov

Věříte na ufouny?

#10

Příspěvek od cieja »

Vesmír je obrovský a skýtá nespočtem možností. Možná že nás ufoni navštěvují, ale dříve než se dostanou do blízkosti naší sluneční soustavy, setkají se s proudem radiového a televizního vysílání pocházejícího z planety Země. Jelikož jsou dostatečně vyspělí jak technicky tak i duševně, budou mít šanci prohlédnout si některé televizní reklamy, filmy a reportáže následkem čehož si o nás vytvoří ne zcela správný obraz, ztratí zájem o kontakt s takovou společností a poletí dále. Možná se mílim.
Refr. 150/750, Refr. 57/800, Star Adventure GTi, SW Maksutov 90/1250, pozorovací domeček 2.2x2.3m
Odpovědět